Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S. O. S! A kocsimon bezárt a...

S. O. S! A kocsimon bezárt a két első ajtó zár (passat) nem nyitja ki a központi zár csak a hátsókat. Ha lehúzom az akksi sarut akkor sem nyílik. A gomb feljön de ha elengedem a kilincset visszamegy az ajtó sehogy sem nyitható (! ) (? )

Figyelt kérdés
A biztosíték tàbla csukott ajtónál nem elélérhető,mert eltakarja az ajtó.Nagyon kérek egy hozzáértő személyt hogy segítsen,adjon tippet,mert ugyan használható a kocsi,de elég kényelmetlen így menni vele és a várandós feleségem sem szeretném hogy a hátsó ülésről másszon előre(a szerelő szerint,csak "rongálással" lehet megoldani a gondot)

#Passat.fontos.auto.segítsèg
2015. jan. 4. 21:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igaza van.
2015. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
A VW márkaszervíz szerelője ilyet mondott, hogy csak rongálással javítható az autó? Az elég gáz.
2015. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
98-as az autó ezt lehagytam.Nem hordom màrkaszervízbe.
2015. jan. 4. 21:31
 4/18 A kérdező kommentje:
A rongálást arra értette hogy csuķott ajtónál igen nehez lenne leszedni a karpitot.
2015. jan. 4. 21:36
 5/18 anonim ***** válasza:
22%

Pedig ez pont olyan probléma, amit jó eséllyel csak márkaszervíz vagy jó típusismerettel rendelkező szerelő tud megoldani.

Autodata szerint egyébként a típusnál valami különös módon a rádióval van összeköttetésben a központizárra jellemző hiba (ha utángyártott rádiós egységet raktál be, vedd ki). De lehet, hogy a kulcsot kéne újraprogramozni, elemet cserélni benne vagy teljesen újat beszerezni. Immobiliser lámpád elalszik gyújtás után?

2015. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Csak "sima" kulcsom van hozzà. Nem távirányítos. Most hogy így említed már volt olyan gondom hogy az immo... letiltott legalábbis diagnosztikánál azt hiszem ez volt a hibakód.Most nagyon sokáig indítóztam akkor lezárt és most nem nyit ki,de nem ég làmpa a műszerfalon.Be kelett építenem egy visszacsaposzelepet most indúl csak az ajtóval van gond.
2015. jan. 4. 21:52
 7/18 anonim ***** válasza:

Most egy kicsit szájba rágósabban: Szóval beteszed a kulcsot és elfordítod, mire a hátsó ajtók kinyílnak, de a két első nem? A gombot látod felemelkedni, de visszaugrik amikor a kulcsot visszafordítod?

Nem régen szereltél valamit, és azóta szar a rendszer?

2015. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
+1: Amikor leveszed az akku sarut és úgy nyitod ki kulccsal, akkor is visszazár, és az ajtó nem nyitható?
2015. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Most telefonnal vagyok fennt ezert ha rosszúl íro nézzétek el,ezert sem irtam regényt.Szóval a két első ajtónál körbe forog a zár már gondolom annyira ki van kopva.Amióta megvan a kocsi a csomagftartónál nyitom zárom.Ha kinyitom akkor a két hátsó kinyitódik az elsők meg sem mozdulnsk.Ha leengedem az első ablakot és benyulok az ablakon es huzom a nyito kart akkor feljon a gomb amég tartom a kart de nem nyithato ugy sem ha elengedem egybol visszahuzza a bovden.Nem szereltem rajta semmut eddig.
2015. jan. 4. 22:23
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerviz. De ez logikus. Egyébként a feleséged miért nem tud a hátsó ülésen utazni?
2015. jan. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!