Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telekomnál veszek két év...

Ha a telekomnál veszek két év hűségre előfizetésre telefont úgy hogy egy összegben fizetem ki az árát akkor úgyis jár a listaárhoz képesti kedvezményes ár? Valamint így is kérhetnek előleget?

Figyelt kérdés
2017. szept. 14. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy összegben fizetheted nyugodtan, nem kell havi bontásokban. Igen, akkor is a megfelelő díjcsomaghoz tartozó kedvezménnyel kapod meg. Ilyenkor nincs előleg, hiszen kifizeted egyben az egészet.
2017. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor jó mert kicsit féltem hogy így nem adják meg azt a 30 vagy mikor hány ezer kedvezményt a listaárhoz képest.:)
2017. szept. 14. 20:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt esetleg még megtudod mondani hogy előrendeléskor meglehet-e adni mikor tudnám átvenni? Pl. nem november 3.án hanem 10,én vagy utána?
2017. szept. 14. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!