Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismer valaki valami jó adok...

Ismer valaki valami jó adok veszeket ahol majd viszonylag jó árért eladhatnám a régi iphoneom november elején?

Figyelt kérdés
2017. szept. 15. 00:26
 1/3 Trevor. ***** válasza:
2017. szept. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hardverapró.hu szerintem az egyik legjobb hardver,telefon,... hirdető oldal, viszont én ott csak vásárolni szoktam.

Eladni mindig a jofogást használom, mivel ott több a "tudatlan" így drágábban is megveszik a telefonokat és egyéb dolgokat. Általában akik fent vannak hardverapron tisztában vannak a termékek piaci árával.


PL múltkorában meghirdettem egy Iphone 5S 32gb függetlent, 65ért. Jött több privát üzenet de mindenki 50-60ért akarta megvenni.

felraktam ingyenes házhoz szállítással jofogásra 65ért. És 1 nap alatt el is vitték annyiért.


Van még a használtalma.hu az is népszerű Apple hirdetési oldal.

2017. szept. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kosziy Amugy itt kb mennyi ido utan van hogy megveszi valaki? Mivel tudom itt tobbet lehetne erts kapni mint egy gsm boltban.. valamint egy telekomos 16gigas iphone 6s-t aminek kicsit hajszal karcos a kijelzoje am max fenyben latszik mennyiert lehettne feltenni?:)
2017. szept. 15. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!