Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » November 8-án szóltam a...

November 8-án szóltam a munkahelyemen, hogy más számlaszámra kérem a fizetésemet. Ma megkaptam a fizetést, de a régi számlaszámra. A fizetésemhez nem jutok hozzá, mert a hitelkeretet lecsökkentették. Van valami mód rá, hogy megszerezzem a pénzem?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
hitelkeret lecsökkentésnek mi köze ehhez?
2013. nov. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kamumail :

Gondolom az, hogy folyószámla hitelkeretét használta is, mínuszban van, és a fizetésével együtt még mindig túl van az új, csökkentett kereten, ezért nyitott egy másik banknál egy másik számlát, gondolva, hogy oda utalja a fizetését, hogy halogassa a dolgot, és legyen addig miből élnie.


Kérdező:

Azt a pénzt már nem fogod tudni megszerezni, de a munkahelyeden jelezd, hogy rossz helyre ment, és legközelebb már tényleg az újra utalják.

2013. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a köze hozzá, hogy nem tudom levenni fizetésemet.Azért kértem új számra, hogy hozzáférjek az e havi fizetésemhez.
2013. nov. 29. 14:02
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a számlaszám, amelyiknek lecsökkentették a hitelkeretét, az édesanyámé. Amire már a novemberi fizetést kértem, a sajátom. 3 hét alatt nem lehet egy számlaszámot megváltoztatni? Na, azt se hiszem.
2013. nov. 29. 14:07
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Csak nem értettem, gondoltam mindenkinek evidens, hogy ha tartozás van a számlán, akkor ha pénz érkezik rá, akkor az elmegy a törlesztésre, nyilvánvalóan azt nem lehet már levenni onnan.
2013. nov. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem is azzal van a bajom, hogy levonták. (Jogosan tették.) Hanem, hogy 3 hétig nem bír elintézni egy ilyen dolgot a drága kolléganőm. Gondoltam hátha valahogy megoldható. Köszi a válaszokat.
2013. nov. 29. 14:41
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

tehetsz ellene panaszt a főnöködnél, de ez nem oldja meg.

kérhetsz esetleg emiatt fizetéselőleget, de ugye azt is törleszteni kell.

tehát 2x nem fognak fizetni az tuti.

2013. nov. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. nov. 29. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!