Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csak az egyik oldali...

Miért csak az egyik oldali fülhallgatóm szól?

Figyelt kérdés
Van egy iPhone fülhallgatóm már kb egy éve, amit eddig Androiddal használtam. Kiváló volt az előző telefonomon, nem rég vettem egy másik telefont (lenovo) ott csak az egyik oldalt szól.. A jobb oldali rohadt hangosan a bal oldali is szól csak nagyon minimálisan.. YouTubeon néztem videókat ott mindkettő szólt, de a letöltött zenéimnél (zenelejátszó) na ott a halkabb.. Nem értem mi lehet a baj, tuti nincs megtörve, de hiába mozgatom nem szól hangosabban. Mi lehet az oka?
2017. szept. 15. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Hali, nézd meg a zenelejátszó progi menüjében a balance/egyensúly beállítást. Vélhetően el van tolva a jobb/bal oldal.
2017. szept. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm!
2017. szept. 17. 03:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!