Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van bizonyíték az üvegfóliák...

Van bizonyíték az üvegfóliák hasznára?

Figyelt kérdés
Honnan tudom, hogy ha egy ütés éri a telefonom kijelzőjét, és összetörik tőle a fólia, akkor a telefon kijelzője is összetört volna, ha nincs rajta a fólia, és nem csak kidobtam a pénzt az ablakon?
2017. szept. 16. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Onnan hogy mielőtt üveget raktam rá, már két kijelzőt betörtem.

Az új telefonomon pedig már 3 üveg tört össze úgy hogy egyébként egy karcolás sem lett a készüléken. Legutóbb egy tégla sarkára ejtettem kb 1.5 méterről. Nem is érdekel hogy a kijelző megsérült volna vagy sem, azt a 300 forintot megérte látatlanban is hogy raktam rá másik üveget.

Mivel a kollégák közt elég sok betört telót láttam már, ezért ha csak azt megelőzöm vele hogy egy napig nincs telefonom (de nem 1 nap míg egy ilyen eset lerendeződik még biztosítással sem, sima gariba pedig hetek) már az megéri.

Egy jó tok is megéri az árát, 5 ezerért vettem az előző telómra tokot, és mikor eladtam az átlag ár fölött 10 ezerrel tudtam eladni egy pillanat alatt, hiszen karcmentes bolti állapotban volt, a karcosakat meg senki sem szereti, mikor le van ütve minden sarka, illetve aki direkt a leharcoltra hajt, az nem szeret sokat fizetni érte.

2017. szept. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szirty ***** válasza:
Honnan tudod hogy ha nem mész el a vak randira, akkor elmulasztod életed nagy lehetőségét, vagy az illető ronda és büdös, vagy el se jön?
2017. szept. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!