Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért nem válaszol itt mostaná...

Miért nem válaszol itt mostanában senki a francia nyelvvel kapcsolatos kérdésekre?

Figyelt kérdés

Azelőtt mindig kaptam két-három nagyon jó választ minden problémámra, most meg egy idő óta úgy néz ki, mintha mindenki elfelejtett volna franciául.

Mi történt?



2016. okt. 29. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Mostanában a franciások a Rivierán nyaralnak.
2016. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ez még csak nem is szellemes.

Olyanok válaszát várom, akik tudnak is valamennyire franciául.

2016. okt. 29. 20:34
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Akkor várjad csak.
2016. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Mert mostanában bugyuták a kérdések.
2016. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

Mit szeretnél tudni? Szívesen válaszolok.

Ami engem illet, én gyakran segítek a franciával kapcsolatos dolgokban, de mostanában nem is igen találkoztam franciás kérdéssel.

2016. okt. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10%

"Szívesen válaszolok." Mire? Nem kérdeztek franciával kapcsolatban semmit. Csak azt hogy mér tűntek el a franciások?


Mér tűntek volna el.

- Az igazság odaát van.

2016. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

#6, ezt írta a kérező: "Azelőtt mindig kaptam két-három nagyon jó választ minden problémámra, most meg egy idő óta úgy néz ki, mintha mindenki elfelejtett volna franciául."


Ebből arra mertem következtetni, hogy érdekelné pár dolog a franciával kapcsolatosan, csak mostanában nem kap/kapott (jó) válaszokat! Ezért írtam, hogy szívesen válaszolok bármilyen kérdésre.

2016. okt. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kedves 82%-os válaszoló!

Légy szíves, írd be a keresőbe "francia", és meglátod, hány kérdés maradt megválaszolatlanul vagy értelmetlen válaszokkal!

Én meg köszönöm, hogy te vagy az egyetlen, aki a kérdésre válaszolt.

A többiek trollkodása őket minősíti.

2016. okt. 30. 07:20
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert normálisabb nyelvet tanulnak helyette.
2016. okt. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Julianna egy ideig nagyon önzetlenül minden kérdésre több, mint elegendő választ adott, de úgy látom, mostanában annyira nem aktív, biztos ezért :/
2016. nov. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!