IPhone vagy Huawei?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok, szóval nem nagyon értek a kütyükhöz, kérlek ne nézzetek emiatt hülyének :)) Szóval, másfél éve vettem egy Huawei P8 Lite-ot, egy hónappal ezelőttig teljes volt a szerelem, ám mlst bekrapált, és úgy döntöttem, vennék egy új telefont. Na most, kinéztem magamnak az iPhone SE-t, ismerősöktől és oldalakról is sok jó dolgot olvastam róla, ami zavar, az az, hogy nem lehet ingyenesen zenét hallgatni rajta/ingyen letölteni, én pedig folyamatosan zenét hallgatok a telefonjaimon. Ki is néztem ma magamnak a Huawei P9 Lite-ot (2017) illetve a P10 Lite-ot is, hiszen egész jó élményem van a Huawei-el kapcsolatban, illetve olvastam és hallottam azt is, hogy a Huawei megelőzte az Apple-t. Ezeknél már ugyan nagyobb a kijelző, viszont a dizájnja valahogy nekem mégse az igazi :// Ami még nagy pozitívum emellett, hogy állítólag gyorsan töltődik, erre nagy pluszpont járna. Igazából nincsenek nagy elvárásaim, a kamera ami nagyon fontos, hogy jó képeket lehessen vele készíteni (külső-belső kamera),ne tartson örökkévalóságig, amíg feltölt, zenét lehessen rajta ingyen hallgatni, "rend" legyen a telefonban, ne minden egymás után :)) 32gb-os telefont néztem ki, tehát tárhelynek nekem ennyi elég lenne. Melyik lenne a jobb választás?

2017. szept. 16. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Inkább huawei! Az iPhone egy nagyon zárt rendszer.. Itunes meg minden szar nélkül nem igazán lehet rá zenéket tenni.. És akku időbe is jóval jobb a huawei!
2017. szept. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

iPhone

Lehet rajta zenét hallgatni..

2017. szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Hát mivel p10 lite vagy iphone SE így neked a p10 lite lesz a jóbb választás.

De az Se se rossz teló, de nagyon picike.

2017. szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Captain Logic ***** válasza:
81%
Ha csak ennyi zavar az iPhone-ban, akkor azt válaszd... iTunes-al lehet rá zenét rakni, illetve Spotify, Deezer meg hasonlók arra is vannak.
2017. szept. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Egyes hülyeségeket beszél. Lehet zenét hallgatni iPhone-on is. Bárkinek megy, akinek minimum átlagos intelligenciája van. Az akksija is ennek jobb. Laptopnál is az Apple akksija van az élmezőnyben. A Huawei pedig nem azért előzött, mert jobb, hanem kínai márka. Gondolj bele hány kínai van. Több milliárd. Ezek mind a saját márkájukat preferálják. A magyarhoz hasonló csóró országok is a kínait veszik legnagyobb tételben.
2017. szept. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Captain Logic ***** válasza:
88%
Amúgy igen, nyilván megelőzte eladásokban, hiszen míg az Apple csak prémium kategóriában gyárt telefonokat, a huawei sokkal olcsóbbakat is dob piacra. És mivel még mindig sokkal több szegény van, mint gazdag, ezért logikusan többet ad el, aki olcsóbbat kínál.
2017. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%

Huaweit vedd az eri meg!


iPhone csak egy kalap benne 100%ban fosból áll!! Semmit nm tudsz vele csinalani csak villogni minden appért fizetned kell mert ez a majom Tim Cook csak b*szogatja el mindenkitol a penzt! Meg zenet se tudsz vele hallgatni csak ha fizetsz ra!

2017. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Captain Logic ***** válasza:
48%
TopDávid mondd már el, miért kell ennyire utálnod az Apple-t? Ráadásul hülyeségekkel érvelsz! Akkor legalább ne terjeszd...
2017. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
"Meg zenet se tudsz vele hallgatni csak ha fizetsz ra!" Érdekes, nekem már sikerült párszor ingyen letöltött zenét felrakni az iPhone-omra, és hallgatni is tudtam. Valamit rosszul csinálok? :D Amihez nem értesz, kedves utolsó, arra minek válaszolsz?
2017. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%

Vegyél egy iphone 6-ost, 32 GB-osak vannak most 120.000 körül.


[link]

2017. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!