Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 8/8 pro vagy samsung...

Honor 8/8 pro vagy samsung galaxy s7 edge vagy iphone 7 plusz?

Figyelt kérdés

2017. szept. 3. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
iPhone 7 Plus. Bármennyire is tarom jónak a honort és a samsungot, az iPhonet nem tudják überelni.
2017. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül kerül az iPhone 7 Plus kétszer annyiba, mint a Honor 8. Az is biztos, hogy annyival nem tud többet. Itt egy teszt, ami bemutatja mekkora a különbség:


https://www.youtube.com/watch?v=SCV_rJ9Yqmg&t=458s

2017. szept. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt vedd, amelyik nem gusztustalan anyagból készült, hanem minőségiből, amelyik nemcsak 1-2 évig kap frissítést és utána magasról tesz rá a gyártó, amelyik jól van optimalizálva. Ezek alapján a Samsung kiesik. Marad az Apple és Huawei. Az iPhone-ra szavazok. És miért ? Minőségbeli különbség nem jelentős, viszont az értéktartás igen. Az iPhone 2-3 év múlva is jól eladható, ezzel szemben egy használt Androidos teló kell a fenének 2 évesen. Ha mégis kell, akkor annyit nem kapsz érte, mint az iPhone-ért, az biztos. Édesapám ezt már eljátszotta Androidos és Apple telefonnal is. Sokkal kevesebb költség neki az iPhone-t cserélgetni, mint valamilyen Androidos telefont. Tavaly vett 6S Plus-t majdnem negyedáron. 5S jó pénzért elkelt :)
2017. szept. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:D

#2-es láttam már azt a videot

Ja és még lenne egy kérdésem, az iphone birnám ha minden nap nyuznám?

Nyuzás alatt azt értem hogy délután este folyamatosan videokat szoktam nézni a telefonomon mert nem nézek tv-t és helyette inkább youtubozok.

2017. szept. 4. 19:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Birná*
2017. szept. 4. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!