Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Tóth Péter Tamás kérdése:

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Pár főbb szempont:

-bírja elvinni a wot blitz appot szaggatás nélkül

-közepes minőségű kamerája legyen (minimum)

-bírja az aksi a terhelést

-ne windows telefon legyen

-újonnan max 90-100ba kerüljön

Huawei p10-en gondolkodtam.



2017. szept. 18. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

windows telefon nem nagyon lesz több úgy tudom. Am Nokia 6 pl. Igen androidos.

De rákeresel telefonokra, nézelődsz, olvass tesztet stb és biztosan megtalálod. Abban az árkategóriában már van választék.

2017. szept. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1-es:


Windowsos telefonokat a mai napig mutatnak be gyártók az IFA mobilkongresszuson, csak noname gyártók.


A Microsoft még mindig hisz a Windows Phone-ban, csak hardvert fejlesztenek hozzá még-->készül a surface


Windows Phone 10 2019 végéig támogatott marad (legalábbis az arm alapú procis változata tutira), és az én Lumia 730-as telefonomra is, jönnek még ki frissítések. Lassacskán, de érződik, hogy egyre kevesebb crash és lagg van a telefonban...


Olvastam most azt is, hogy a windows 10 asztali változata futtatható lesz arm alapú procikon is de csak olyanokon ami snapdragon 835-tel vagy a majd megjelenő kirin 970-nel lesz ellátva...


To be honest nekem bejön a windows phone annyi bajom van vele, h nem nagyon van rá app. De ha nem vagy játékb*zi akkor nem probléma... :D


telefonból a nokia 6 azért van előnyben mert stock android van rajta. Ne Knox (Samsung) se TouchWiz (Samsung) Se EMUI (Huawei) se semmi.


Hamarabb kapta meg a 8.0-t a Nokia mint a google Pixel telefonjai...


Ofc nem kell noiát venned csak elmondom a véleményemet. Sony telefonokat érdemes kerülni. (Túlmelegszik, szoftveresen kevés támogatottság = nem frissíthető)

2017. szept. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Xiaomi Redmi Note 4.

Már jópár hónapja ezt használom, amilyen szempontokat leírtál szerintem neked is jó lenne ez a teló.

Nagy aksi, minden játékot simán elvisz, jó kamera, nagy kijelző és az ára is baráti (60e körül)

2017. szept. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es: tudom, csak a Lumia sorozatból indultam ki. A surface meg már sok éve készül, mégsincs sehol ;)


nekem 950 XL-em van :)


1 voltam

2017. szept. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4-es.


Nem baj az, ha sokáig dolgoznak rajta! Legalább bízhatunk benne, hogy jó lesz.


Legutóbb olvastam, hogy a Microsoft alapjaiban (Kernel szinten) írja át a windows-t amit kiad majd a telefonokra.


A Surface Phone-nal nagyot akar gurítani a microsoft, és ehhez sok idő kell. Biztos vagyok benne, hogy a surface phone-t, nagyobb frissítéssel együtt fogják bemutatni, ami olyat hoz majd magával h pl a Cortana sokkal több mindenre képes, de én azt tudnám nagyra értékelni ha normális mikrofonnal felszerelve jönne, valamint ha az oprendszert stabilan és normálisan írnák meg....

2017. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igazad van. De nem tudom mikorra várható :(


4 voltam

2017. szept. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a Windows Phone 10-et a Microsoft 2019 végéig akarja támogatni, és sztem utána fog jönni.


2 ok miatt is:

1: Az emberek szemében addigra teljesen eltűnik a windows phone (még jobban mint most),

2: Addig van még idejük fejleszteni a rendszert bőségesen!

2017. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!