Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone töltő probléma?

IPhone töltő probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bocsánat, ha kicsit hosszú lesz a megfogalmazás!


Az iPhone-om mellé a hálózatba bedugható 3-ágú töltőt kaptam, hozzá pedig átalakítót, amivel be tudom dugni az itthon fellelhető kétágú konnektorokba. Azonban kis hézag mindig marad az átalakító és a 3-ágú között és talán ez lehet az oka, amikor konnektorba dugva töltöm a telefont néha nem érzékeli, nem tölti egyáltalán (csak ha megmozgatom a konnektorba bedugott részt). Számítógépről USB porton keresztül semmi gond nélkül tölti, persze egy kicsit tovább tart így, hogy feltöltse.


Kérdésem tehát a következő lenne: még az Android-os telefonomról (Sony) megmaradt a töltő konnektorba dugható része, ha ezt csatlakoztatom az iPhone USB kábelével és így töltöm a hálózatról az iPhone-t, azzal ártok az iPhone-nak vagy nem? Értem ez alatt, hogy nem 100%-ban iPhone töltővel töltöm így a telefont a hálózati áramforrásból, hanem az iPhone kábeljével és a Sony emblémával ellátott konnektorba dugható "foglalattal"?!



#iPhone #töltés #hálózati áramforrásról töltés
2017. szept. 19. 14:31
 1/3 bp1985 ***** válasza:
Gondolom as piacost vettél, gari nélkül, azért nincs hozzá normális töltő. Igen, jó hozzá a sony fej.
2017. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
GSM boltban rendeltem vadi újként, tulaj előttem bontotta fel a megérkezett csomagot, amiben 3 ágú volt a töltő és ő adott hozzá átalakítót.
2017. szept. 21. 16:23
 3/3 bp1985 ***** válasza:
Ezt mondtam. Ezért kell normális helyen vásárolni, nem gsm boltba.
2017. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!