Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Androidos telefont...

Milyen Androidos telefont érdemes venni kb.50-60 ezerért?

Figyelt kérdés

Játszani nem szeretnék rajta. Ezek az igényeim:

-Azonnal, lag nélkül reagáljon a kijelzőérintésekre! Sajnos amit a Bestbyte/MediaMartkban-ban láttam kirakva ilyen áron, azok lényegesen lassabbak, mint az 5 éve vásárolt ugyanilyen árú Windows Phone-om 5 év használat után.

-Legyen színhű a kamera.(A megapixelek nem érdekelnek, még sosem kellett belenagyítani a képekbe)

-Legyen jó az összeszerelés minősége, kb. 4-5 év múlva is működjön.



2017. szept. 19. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Redmi 4x
2017. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ede1219 ***** válasza:
16%
Én most vettem Nokia 3-ast, nagyon bevált, bár már sajnos droidos, nem Windowsos.
2017. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Sőt ennyiért már xiaomi note4et is kapni. A xiaomi termekek nagyon jó minőségűek jó ár érték arányban (mondom ezt ket xiaomi telefonnal es ket egyebb xiaomi termekkel)
2017. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#2 Te vagy az első akitől ilyet hallok (sajnos rész), igazán meglepő.
2017. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Redmi 4x, 5", 3/32 GB. A Note 4 nagyobb kijelzővel is ok.
2017. szept. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Redmi Note 4. Pl eustock.eu-n megtudod venni (vagy gearbest).

2 éve használok egy redmi note 2-őt... Következő telefonom is xiaomi lesz, nekem bevált ez a márka (más egyéb eszközöm is van tőlük).

2017. szept. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Több igényed nincs ilyen nevetséges összegért ? Nem tudom hol élnek egyesek.
2017. szept. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

2011-ben vettem ilyen áron egy Lumia-t. Az még 6 év használat után is nagyon jó állapotban van és lényegesen gyorsabb még így is, mint a most 50-60 ezerért kapható telefonok a fent felsorolt üzletekben. 6 év után is teljesen laggolás mentes (ellentétben a boltban nyomogatható ilyen árú termékekkel), és a böngésző is lényegesen gyorsabb, mint a mostani hasonló árúak böngészője.

Végeztem egy tesztet a munkatársaimmal, amiben mindenki a telefonjával csinált képet ugyanazokról a dolgokról ugyanolyan szögből egymás után. A képeket ezután átneveztem úgy, hogy ne lehessen felismerni fájlnév alapján, hogy melyikkel készült. A Lumia simán verte a Nexus 5X-et és egy 200 ezer feletti árú Samsung Galaxy Edge-et is.


Én azt látom, hogy most a telefonok nagy része sokkal rosszabb minőségű, mint 6 éve volt. Ezért is érdeklődnék, hogy milyen telefon tudja nagyjából ugyanezt, mint régen ilyen áron.

2017. szept. 20. 21:30
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
Az a helyzet hogy régen minden jobb volt, azóta csak romlik el minden, nem lesz már semmi ugyanolyan
2017. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ede1219 ***** válasza:

viperM


2110-es óta Nokiás vagyok, meg is maradok a márkánál, voltam Lumiáim is -nem tönkrement, csak nem bírta, ha építkezésen leeseik-, nekem bejött a WP, most is van még egy Lumia 525-öm, még a Microsoft sem tudta elcseszni.

2017. szept. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!