Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » IOS rendszer esetén (Ipad)...

IOS rendszer esetén (Ipad) milyen vírusirtó alkalmazást érdemes letölteni? Eddig androidos telefont használtam (az a jövőben is maradna androidos), most vettem egy Ipad-et, így IOS rendszerrel abszolút nincs tapasztalatom.

Figyelt kérdés

2016. jún. 21. 07:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit
2016. jún. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ugyanúgy ahogy az androidnál is nem ajánlok semmit, fölöslegesen lassítja a rendszert és még ráadásul fabatkányit sem ér.
2016. jún. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Az Ios rendszer alapból NAGYON biztonságos, az Apple nem is enged be semmilyen vírusírtó alkalmazást az App Store-ba.Mert ezzel: "az eszköz nem lenne semmivel sem nagyobb biztonságban sőt még veszélyt is jelenhetnének ezek a "virusírtó" alkalmazások ugyanis egy vírusirtónak ahhoz hogy működjön Rengeteg dologhoz hozzá kéne férnie." Ipadre csak az App Store-ból lehet alkalmazásokat telepíteni az ott levők pedig ellenőrizve vannak.

Üdv

2016. jún. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket.
2016. jún. 21. 10:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Manapseg semmilyen virusirto sem er sokat. Naponta tobb szazezer uj kartekony kod keletkezik. Meg ha naponta frissitesz is, akkor sem vagy teljes biztonsagban.


Az iOS eseten egy viszonylag zart rendszerrol beszelunk, normal esetben csak olyan appod van, amit toluk toltesz le, ahol atmegy egy ellenorzesen. (Tekintsunk el attol, hogy itt is at-at csuszik neha valami.)

Alapvetoen viszonyleg biztonsagos a rendszer, egy virusirto valoban tobb kart okozna, mint amit hasznalna. Rendszer lassulas pl... es cserebe amugy sem fogna meg azt, ami esetleg mar az Apple ellenorzesen atcsusszant.

2016. jún. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Szia,


G Data iOS - ingyenes.


Az iOS felépítése miatt ezen a rendszeren a hagyományos kártevők nem tudnak működni, így iOS vírusok nem léteznek.


Ugyanakkor fontos például az adathalász, kártékony weboldalak szűrése, és jó dolog a telefon távoli megtalálásának képessége. Jó dolog lehet a biztonságos, anonim böngésző is.


Próbáld ki a fenti programot, nem fogja lassítani a készüléked, de növeli a biztonságot.


A hozzászólóknak pedig üzenem, hogy Androidra több millió kártevő létezik, úgyhogy oda kötelező a vírusvédelem.

[link]

2016. jún. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Androidos telefonon természetesen használok vírusirtót, én is úgy tudom, hogy android esetén kell használni.
2016. jún. 23. 13:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Androdira van, persze, de a virusirto oda is folosleges.

Ne telepts fel minden sz*rt es nincs gond.


Mint mar mondtam, nem ved semmilyen virusirto sem elegge. Meg PC-n sem. Aki ezt hiszi, az csak becsapja magat.

2016. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!