Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 lite 2017 -> nem...

Huawei P9 lite 2017 -> nem működik ha rárakom a telefontokot?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem a telefont és hozzá egy alumínium tokot. A telefonnal már az elejétől kezdve gondok voltak, olyan gyenge volt a térerő, hogy nem tudtam telefonálni és engem sem tudtak elérni. Már szervizbe akartam vinni, de előtte még gondoltam kiveszem a sim-kártyát, visszateszem, hátha segít. Amikor levettem a tokot, akkor viszont egyből felment a térerő és a wifi-jel is. Tok vissza, megint lement minden mutató, tehát a tok miatt nem működött rendesen a telefon.

A kérdés az, hogy ilyenkor visszakérhetem-e a tok árát, vagy reklamálhatok-e? Interneten vásároltam, tehát ha felhívom őket, hogyan tudom bizonyítani, hogy tényleg a tok a hibás?


2017. szept. 20. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hivatkozz a fizika törvényeire. Minden fémtok árnyékol, nem is értem miért van ilyen egyáltalán.
2017. szept. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Trevor. ***** válasza:
Használj szilikon, tpu vagy kemény műanyag tokot, az nem árnyékol.
2017. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, igazából nem tudtam hogy az ilyen típusú tokok árnyékolnak, egyszerűen azért vettem ilyet mert ez tetszett. De igazán feltüntethetnék akkor ezt valahol hogy ne utólag derüljön ki hogy használhatatlan...
2017. szept. 21. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!