Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha az ios 11feltelepitem ker...

Ha az ios 11feltelepitem ker kódot? Vagy a fotóim eltünnek?

Figyelt kérdés
Szóval azt akarom mondani hogy az ios 11fel szeretném telepíteni de nem tudom hogy kér e kódot vagyis milyen kodot ker Apple ID vagy valamilyen más kódot?És ha feltelepítem akkor az adataim eltunnek (foto zene stb)

2017. szept. 20. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vesznek el, de egy biztonsági mentés ajánlott előtte.

Kell Apple ID jelszó és ha használsz jelkódot az is.

2017. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm de hol találom a biztonsagi mentest??
2017. szept. 20. 14:42
 3/7 A kérdező kommentje:
Megért frissíteni Iphone 6s
2017. szept. 20. 14:49
 4/7 anonim ***** válasza:
nem éri meg. viccből meg unalomból fejlesztették 1 éven keresztül, hogy aztán senki ne töltse le.
2017. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztonsági mentés: vagy rádugod a telefont PC-re és iTunes segítségével csinálsz a PC-re, vagy iCloud segítségével. iCloud-ba: Beállítások-Legfelül Saját neved-iCloud-iCloud biztonsági mentés.


[link]

2017. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ahogy mások is írták, a telepítéssel nem törlődnek a dolgaid a telefonról, de érdemes biztonsági mentést csinálni arra az esetre, ha mégis valami hiba lenne. az iOS 11-ről elég sok negatív vélemény jelent meg, sok volt benne a működési hiba, azóta mér van 11.01 verzió is, ez már stabilabb, de én még várok egy kicsit a frissítéssel, nem kell ezt annyira elkapkodni. főleg, ha még nem tudod azt sem, hogyan kell biztonsági mentést készíteni.
2017. szept. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lefrissítettem nagyon jo
2017. okt. 6. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!