Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS 11 tenyleg rontja az...

IOS 11 tenyleg rontja az akkumulator teljesitmenyet?

Figyelt kérdés
iPhone SE-m van iOS 9.3.1 szoftver fut rajta. az iOS 10 nagyon nem tetszett ezert nem is frissitettem.Viszont az iOS 11 megtetszett s elgondolkodtam azon hogy frissitsem-e vagy sem.a legtobben az akku teljesitmenyerol panaszkodnak.tenyleg jobban fog merulni a telefon? esetleg van mas hatranya ennek a szoftvernek?

2017. szept. 20. 17:07
 1/5 Captain Logic ***** válasza:
Én nem érzékeltem drasztikus változást, de ha bármi probléma lenne, nálam mindig ott van egy powerbank.
2017. szept. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is most telepítettem ipad-re és iphone-ra.


Először ipad-en teszteltem és gyorsabb lett, ios 10 volt rajta.


De szerintem nyugodtan frissítsd le, ez a szokásos ökörség hogy ezt meg azt lassítja meg jobban fogy az aksi, stb.


Amire engedi az apple kütyüd arra frissítsd le nyugodtan, ha rontaná ez eszköz teljesítményét akkor ugyse adná ki rá az apple.


Vagy ha esetleg jó lassít akkor is csak annyit hogy lényegében nem veszed észre.

2017. szept. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Captain Logic ***** válasza:
Ez alól kivétel az iPhone 4S az iOS 9-el, ami rendesen beszopatta a felhasználókat…
2017. szept. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-2 napig lehet romlás az akkumlátor teljesítményében, mert a háttérben még dolgozik az update, de ez nem marad így :) ;)
2017. szept. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Iphone SE-men és Ipad 2017-emen is rögtön frissítettem. Nincs érezhető különbség. Szakcikkek azt emelik ki, hogy bluetooth, wifi modul kezdőkepernyős kikapcsolása sem kapcsolja ki teljesen ezeket a hardvereket, csak ha beállítasoknál lőjjük ki. Kikapcsolt wifi, bloototh növeli par órával a készenléti időt, de én egyébként sem kapcsolgatom.
2017. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!