Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb kameras telefon?

Melyik a legjobb kameras telefon?

Figyelt kérdés
sony xperia xz1 et akartam venni de sehol nem mutatja, hogy jo kameraja lenne. a huawei tenyleg jobb? pl a mate 9, vagy a szimpla Iphone 7? nagyon sonys vagyok, oda húz a szivem.
2017. szept. 20. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

A top 10 kb. ezekből áll:

Lumia 1020:Részletgazda fotók.(jelenleg nincs ami megűi ilyen szempontból)

Nexus 6P/Nexus 5X/Pixel:Kiváló nappali fotók.

HTC U11:A legjobb éjjszakai fotók.

De jó még az S7 és az S8 is ilyen szempontból-

A Sony-k ebben nem valami kiemelkedők, a Huawei telefon kamerái szerintem túl vannak hype-olva, Leica ide vagy oda a konkurencia ebben előrébb jár mint ők.

2017. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy az első mondja. Én még az lg V szériát ajánlanám.
2017. szept. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ő...

Jelenleg legjobb kamerás mobilok ezek:


Note 8 ,s8 s8+, Iphone 7 plus (meg majd a 8 és az x mikor kijön) Lg g6, V30


Sonynál xz1 jó kamerát kapott (végre)

Szóval ha sonyra húz a szíved, azt a modelt bátran merem neked ajánlani :)

2017. szept. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ja és a lumia 1020 4 éves teló...mamár sehól sincs az

Irdatlan 41 megapixel meg gyönyörű paraszt vakitás a f2.2es rekesz értékhez képest xd

2017. szept. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"kamerás mobil".

Már a kérdés se jó.

Kamera nélkül már nincs telefon.

2017. szept. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Wadmalac ***** válasza:

Jelenleg nincs nagyon mivel összevetnem, de az S8+-om fotóiról tudok valamit mondani.

Túl részletgazdag elő- és háttér esetén a bokeh nem tökéletes.

Jó nappali fénynél baromi jó a rövid exp. idős mozgó tárgyas felvétel, nulla kenődés.

Éjjeli fotók is jók, de szerintem auto módban túl világosra húzza őket. Manuálban, állványról, jól eltalált exp. idővel azok is nagyon korrektek.

Örülnék egy kisebb látószögű kamerának, a távoli fotók részletei túl kicsik a felbontáshoz, hiába hozza ki a maximumot.

Kicsit csalós az amoled, a telefonon visszanézve klasszisokkal szebbek a képek, mint utána LCD tévén, monitoron vizsgálva.

Amúgy színmélység, kontraszt jó.


Fotógéppuska nem tud SD-re dolgozni, csak 5-6 képig.

A 18/9 képformátum csak a telón mutat jól, sehol máshol. Érdemes 4/3-ban vagy 16/9-ben lőni inkább.

2017. szept. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#4.Szeretném ha ezt érvekkel alátámasztanád:

"Ja és a lumia 1020 4 éves teló...mamár sehól sincs az "

Nézz kamereteszteket, ha rázoomolsz a képre messze veri az összes telefont.

Illetve a legrészletgazdagabb fotókat készíti, nem olyan túlszaturált mint az S8 hanem inkább a természetes képeket készít.

És égen, az a telefon fényképezésre lett kihegyezve, és elég nagy szégyen hogy a mai napig még sok telefonnál jobban teljesít.(Dual-Kamera, meg a marketing megy...)

2017. szept. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*És igen.
2017. szept. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Nézz kamereteszteket, ha rázoomolsz a képre messze veri az összes telefont.

Illetve a legrészletgazdagabb fotókat készíti, nem olyan túlszaturált mint az S8 hanem inkább a természetes képeket készít.

És égen, az a telefon fényképezésre lett kihegyezve, és elég nagy szégyen hogy a mai napig még sok telefonnál jobban teljesít.(Dual-Kamera, meg a marketing megy...),,


Ö...jézusom...

Inkább nem írok semmit, hidd azt akkor hogy a lumia 1020 a legjobb mai kamerás mobil :)

2017. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9.Nem írtam fentebb se hogy mindenben a legjobb hanem hogy 1-2 dologban még mindig senki nem érte be.

De látom ezt rád kell hagynom, mivel csak osztod itt az észt ész érvek nélkül.

2017. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!