Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik érintőképer...

Szerintetek melyik érintőképernyős telefont vegyem meg?

Figyelt kérdés

- LG POP GD510

- LG KP502

- Samsung S5230


2010. máj. 27. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én is eközött a három között gondolkodom :D

Bocs, most okosabbat nem nagyon tudok mondani :D Szal akkor leírom azt, hogy nekem mi tetszik bennük, mert a 3 teló kb ugyanazt tudja.


Samsung:Sokkal szebb a menüje, mint az LG-[k]nek, és külsőre is nagyon szép szerintem :)

LG KP502:Gyors teló [persze a másik 2 is az], meg nem is tudom,... élőben szép :D

LG PoP:Nagyon dizájnos a külseje^^


Bocs az offért, majd írd meg mi mellett döntöttél, nekem szerintem a Samsung lesz :)

2010. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

a samsung sokkal megbízhatóbb, mint az LG! ezt az elején tisztázzuk! gyorsabb is, és sztem egy az egybe jobb is! továbbá ha firmware frissítést csinálsz(~=újratelepítés) akkor meg fog táltosodni a telefon...gyorsabb lesz, több lehetőség, stabilabb! új funkciók stb..(bár ez garanciavesztéssel jár)

a lényeg: SAMSUNG!!!

2010. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
samsung
2010. máj. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Most hogy az lg nem jó..blah blah blah..nekem is lg kp 502em van és nagyszerű telefon.nem lassú..nem rossz..és az lg sokat javult
2010. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nekem is LG-m van már 2 éve és nincs vele semmi bajom.. csak kiváncsi vagyok a tapasztalatokra h melyiket ajánljátok...

Írjatok még köszii :)

2010. máj. 28. 13:58
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem samsung S5230-am van, és meg vagyok elégedve vele. szerintem elég gyors. én ezt ajánlanám. la fleur-os változatban igen csajos.( már ha csaj vagy) :D
2010. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igen csaj vagyok és 18 éves :)
2010. máj. 28. 17:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Az lg rossz. Nekem is az van, de nagyon nem vok megelegedve. Alig fel eve van meg, es lassu mint a csiga. Kb 30 mp mig beindul a zene. Ugyhogy sztem ne azt vedd meg, hanem a smsungot, v a masikat.
2010. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
bocs, elozo vok. A samsungot v a popot. az 502 a rossz
2010. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én a samsungra szavazok! :) nagyon jó kis teló, nekem is ilyenem van! <3 bár a pop is nagyon jó, ilyen van egy barátnőmnek, de nekem a samsung jobban bejön! a KP502-t nem ajánlanám, mert szentem egyáltalán nem éri meg az árát! :S Kiváncsi vok mit választasz!
2010. máj. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!