Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok, jó mobil-e a...

Mit gondoltok, jó mobil-e a HTC által gyártott ''desire 10 lifestyle'' széria? Szemezgettem, hogy olyat kellene vegyek de még nem volt HTC mobilom és nem tudom mennyire jók?

Figyelt kérdés
Ha valakinek ilyen mobilja van vagy csak akár HTC akkor legyenszíves kifejteni véleményét a kommentekben. :)

2017. szept. 23. 07:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.A benne lévő Snapdragon 400-as proci 4-5 évvel ezelőtt volt divat nem most.Érthetetlen a HTC részéről hogy 2017-ben egy ilyen öreg processzort rak egy telefonba.Plusz 5,5 colon 720p kijelző?Ha 30 ezer forint volna akkor talán megérné.
2017. szept. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem HTC one M8am volt még két évvel ezelőtt, én nagyon szerettem ezért szintúgy HTC re akartam váltani, de most nagyon szarak az újak vagy lehet hogy mint ahogy az első írja elavultak a mostani telefonokhoz képest. A HTC U11 ben látok potenciát egyedül
2017. szept. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!