Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire figyeljek haszmált...

Mire figyeljek haszmált iphone vásárlásakor?

Figyelt kérdés
Talaltam egy egy bontatlan iphone 7 plust ami szolgaltatos es leginkabb az erdekelne, hogy hogy biztositson az elado hogy nem fogjak letiltani a telefont? Irjon adásvételit? Vagy mit? Bocsi ha hulyen fogalmaztam.
2017. szept. 23. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Leginkább szerintem ne vegyél használt iphone-t.


Mert ha lock-olva van akkor max. papírnehezéknek lenne jó.

2017. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Keress itt rá arra, hogy használt iphone, rengeteg tanácsot írtak már erről.


Ha szolgáltatós és még van rá hűségidő, akkor csak úgy érdemes megvenni, ha a szerződést átírjátok a nevedre.

2017. szept. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerződés semmit nem ée max kitörlheted vele.. nincs tuti megoldás, zsákbamacska
2017. szept. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha bontatlan, akkor az nem használt.

első dolog, amit ez esetben rögtön teszel, hogy elfelejted. vegyél függetlent, az nem lesz letiltva. ahogy előttem is írják, feleslegesen írsz róla papírt. ha mégis gáz van, annyit tehetsz, hogy felfogadsz egy ügyvédet, és szépen bepereled az eladót...és járhatsz a bíróságra 1-2 évig, közben fizeted az ügyvédet, és lehet, hogy az ügy vége az lesz, hogy neked adnak igazat, és kártérítést kell fizetnie az eladónak, de ha nincs semmi saját vagyona, akkor nem is lesz miből fizetnie...persze behajtókat is felfogadhatsz, hogy itt a jogerős ítélet a tartozásról...na de a végén majd kapsz néhány ezer Ft-ot, ha nem minuszban jössz ki az egészből telefonod meg továbbra is tiltva lesz...

2017. szept. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, talaltam egy fuggetlent viszonylag joaron csak bevan torve a kepernyoje. Szerintem az lesz mivel a kepernyot kicserelem magamnak.
2017. szept. 23. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!