Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy J5 2017 telefon...

Samsung galaxy J5 2017 telefonnál az első töltés alkalmával mennyi ideig kell tölteni vagy nem érvényes az ami a régi telefonokra?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt tölt fel?A neten azt irja több mint 2óra nekem attól szertintem előbb tölt fel(először töltöm).

2017. szept. 23. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

én úgy tudom hogy az újfajta aksikat nem kell speciálisan tölteni

100%ig töltöd és utána le húzod a töltőröl

az se jó ha sokáig van a töltőn mikor már feltöltött mert az rövidíti az aksi életét

2017. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig kell tolteni, amig 100%-ot nem mutat a toltottsegjelzo. Nem kell vajakolni, 'formazni' vegkepp nem, hanem siman feltolteni es hasznalni.
2017. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. szept. 23. 23:12
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Az új nem különbözik semmiben egy nem újtól.

Ha kell feltöltöd, ha nem akkor nem töltöd.

Nem muszáj megvárni hogy 100-ig töltsön ha pl. indulnod kell, lehúzod 80-nál a töltőről és go.

Inkább a teljes lemerülést kerüld, de nem kell attól se paráznod ha mégis kikapcsol, csak az akkunak az a jó ha nem merül le teljesen.

És bármikor rátölthetsz, az nem gond.

Pl. 50%-on van? Töltöd pl. 70-ig és kész.

2017. szept. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

'Az új nem különbözik semmiben egy nem újtól. '


az latszik hogy meg nemigen eltel, amikor nem volt minden telefonban li-ion akku, hanem nicd vagy nimh... azokat bizony formazni kellett, meg kisutni, kulonben szepen elvesztettek a kapacitasukat.

2017. szept. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"azokat bizony formazni kellett,"

És 10 éve nem léteznek.

2017. szept. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
aha, tehat a regi nem kulonbozik semmiben az ujtol.
2017. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"aha, tehat a regi nem kulonbozik semmiben az ujtol."

Az új és a nem új, az ami mondjuk ma lett véve illetve egy éve. Így értendő.

10 évvel ezelőttieket nem vesznek mostanában és újat sem gyártanak NiCd akkuval.

2017. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 nem, nem igy ertendo, legfeljebb te erted ezt alatta. honnan tudod hogy a kerdezo nem most vett-e eleteben eloszor okostelefont, mert eddig mondjuk egy nokia 3210-est hasznalt?
2017. szept. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen,igaz lehet maradinak tűnik de ez az elős okos telefonom, eddig egy egyszerübb érintős telefonom volt,azt se kellett formázni 4éve mikor vettem,de nem tudtam hogy ezekkel az uj telefonokkal ujabban hogy van,mert nem igazán követem :-)
2017. szept. 25. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!