Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huwei y3 II nél mennyi a...

Huwei y3 II nél mennyi a belső tárhely?

Figyelt kérdés
Ledöbbentem mert vettem 8 gigával,de ebből csak 3 76 van amit használhatok,már csak 1,89 van. kb 6 alkalmazást tettem rá. Mii van? A maradék hová lett? Miért nem tudnak akkor többet adni,mondjuk 16 és abbol használhatnék nyocat. Alig van rajta pár alkalmazás de már most lassu,viber messenger alig tölt,fagy,vadiuj. Enyi belső tár mire elég.
2017. szept. 24. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Mióta okostelefon létezik, mindig így volt szokás megadni ezt az adatot. Lehet vele vitatkozni, de nem tudom miért okoz ez még most is meglepetést.

8 GB a készülékbe beépített memória, ezen van az android operációs rendszer, valamint az előre felrakott programok.

Van akinek ez bőven elég, akinek nem, az vesz nagyobbat.

Vannak SD kártyára áthelyezhető programok, azzal nyersz némi helyet a belső tárhelyen.

(egy számítógép merevlemezét sem úgy adják meg, hogy levonják belőle a Windows által használt területet)

2017. szept. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

" Miért nem tudnak akkor többet adni,mondjuk 16 és abbol használhatnék nyocat."

Akkor miért nem vettél olyat, amiben 16 GB a tárhely?

2017. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ettől a telefontól memóriától függetlenül sem kell sokat várni, mert elég alaptelefon.
2017. szept. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ebben a telefonban minden rossz.

1/ 8 Gb , 800 szor 480 kijelző, 2100 mAh akku, 4,5 ",

Tulajdonképp én nem találtam semmi jót amiért megérné megvenni. Ráadásul q.va drága ezért.

Ennyi pénzért vagy nagyon kicsit megpótolva nézd meg milyet lehet venni.

[link]

2017. szept. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
F..sza,hogy engem a kedves barátaim mindig átvágnak...
2017. szept. 24. 19:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta a csávo h a 8 giga szabadon használhato,de csak 3 79 az. Aksija bűn rossz. Alvoban is merül vettem hozzá 5000 es powert mert utazok sokat,kell mobil,azért mobil,hogy nem köt a töltöhöz,de ez két hivástol két viber matricátol lemegy 80 rol 70 re,sot alvoban is percenkét megy lefelé... Megint átvagtak. Ennyi.
2017. szept. 24. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!