Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1600 FT. /1 GB Telekomos...

1600 FT. /1 GB Telekomos mobil net milyen?

Figyelt kérdés

Mobil netet szeretnék, valami egyszerűt, Telekomos vagyok, feltöltőkártyás. Olyanról hallottam, hogy csak el kell küldeni egy számra egy sms-t és ha van a kártyámon 1600 Ft. akkor 1 GB netet vásároltam vele. (Gondolom, adja a fhnevet, jelszót)


Ha túllépem az adatforgalmat és nem veszem észre, elkezdni tovább szedni a pénzt a kártyámról vagy van benne egy ilyen 1 GB-os fék, ami megakadályozza, hogy túllépjem?


Honnan tudom, hogy mennyi van hátra?


Illetve, ha csak fb messengerre használnám, az mennyi idő alatt fogyasztaná el az 1 GB-t?



2017. szept. 25. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Feltöltő kártyásra nincs olyan. 4000 ft-ért van 4 Gb mobilnet korlátlan ideig.
2017. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmi fhnevet, illetve semmi jelszót nem fogsz kapni a mobilnet megrendelésekor, automatikusan, pillanatokon belül a rendelkezésedre áll az előfizetett csomagban összefoglalt adatmennyiség.


Ha túlléped valószínűleg nem lesz tobb adatod a fordulonapig. (Kivéve ha rendelsz mellé + maraton netet)


"Honnan tudom, mennyi netem van még?


- egyszerűen megnézheted a Telekom alkalmazásban

- honlapunkon, ha belépsz

- a *102# kód beütésével, majd a hívásindítással"


Forrás: telekom.hu

2017. szept. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!