Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Huawei...

Mi a véleményetek a Huawei P10-ről?

Figyelt kérdés

Nem ár/érték arány érdekel, hanem úgy általában a telefonról a véleményetek. Elsősorban az akksira lennék kíváncsi, illetve hogy nektek mennyit bír, és milyen intenzív használat mellett.

Arukereso.hu-n olvastam 3 napot is, de egy tech videóban a srác azt mondta, hogy fél-1 napot bír ki. Napközben többször telefonálok, de nem órákat, játszani nagyon ritkán szoktam rajta, neten nézem meg általában az emailjeimet, facebookot, messengert stb, de arra is csak néha rámegyek, ha van időm. Más dolgok is érdekelnek róla, de elsősorban ez.

Köszi!



2017. szept. 25. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:

"Arukereso.hu-n olvastam 3 napot is, de egy tech videóban a srác azt mondta, hogy fél-1 napot bír ki."


Egy iPhonerol is ezt irják de az is csak 0.2 napig birja.


Egyebkent jo a Huawei.

2017. szept. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most középkategóriás Samsungom van, és kb 2 napig bírja... Mondjuk minden nap töltöm, de estére is csak 50% körülre merül le, ha intenzíven használom.
2017. szept. 28. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!