Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy J5 2015 belső...

Samsung Galaxy J5 2015 belső memória hely csökkentése? .

Figyelt kérdés
Tehát 8 Gigás papíron, gyakorlatban csak 4, mert oprendszer stb miatt. De ez a 4 giga is már tele van, mióta lett wifim, azóta még rosszabb a helyzet. Van SD kártyám, arra is raktam mindent, amit tudtam, képek, videók, alkalmazások, de igy is megtelik. Csak 600 Mega van szabadon, és emiatt nem tudom elindítani a honfoglalót sokszor... Mit tegyek? Hogy tudom csökkenteni a helyet???

2017. szept. 26. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyel uj telot pl S7et 128GBset es mar nem fogsz ezzel foglalkozzni
2017. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos pár hónapja vettem, igy ez nem áll... :S
2017. szept. 26. 15:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a teló memóriáját raktárnak használod, nincs az a raktár ami meg ne telne...
2017. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a mai világban az ilyen kis tárhelyű telók pár óra alatt megtelnek. Az appok sok helyet foglalnak, gyorsítótáraznak... Sajnos nem igazán lehet ezzel mit kezdeni root nélkűl. Gyakran töröld a gyorsítótárat, ha van letörölhető app, akkor töröld, minden mSD -re helyezhető dolgot rakj át kártyára.


Amint tudod, cseréld le a készüléket nagyobb belső tárhellyel rendelkező eszközre, vagy root -old ha értesz hozzá és a memóriakártyán létrehozhatsz külön partíciót (ext4; ext2) az appoknak, amire LinktoSD -vel utánna át is linkelhetsz appokat. Ez sok helyet tud felszabadítani, de a kártya sebességét valószínűleg észre fogod venni, ha pl. csak Class 4 -es mSD -d van.


Legközelebb teló vásárlásakor figyelj a tárhelyre is!

2017. szept. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi az infót! esetleg ezt a rootos dolgot leírnád, hogy kell? mert telót biztos nemveszek egy ideig még...
2017. szept. 26. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!