Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes frissíteni miui...

Érdemes frissíteni miui 8.5.2. 0ra xiaomi redmi 4xen?

Figyelt kérdés
Valahol azt írták hogy ez a frissítés roviditi az akku üzemidejét? Igaz ez?

2017. szept. 26. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem most jött meg pár napja a frissítés. Android 7.1-ra frissített. Az egyetlen hátránya, hogy az automatikus fényerő nem mindig működik pontosan. Egyébként üzemidőben nem vettem észre változást. Frissítsd nyugodtan. Ez a 4. napja hogy töltöttem, és 50% körül van még mindig átlagos használat mellett.
2017. szept. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem magáról az android frissítéséről beszélek, hanem az emui-ról. 4. napja? Azigen. Azért nekem 2 naponta tölteni kell, pedig olyan sokat nem nyomkodom én se
2017. szept. 27. 10:20
 3/4 A kérdező kommentje:
Az enyémen android 6.0.1 van
2017. szept. 27. 10:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Az enyém a 3/32-es változat B20 támogatással. Nem tudom mi számít átlagos használatnak, de úgy kb majdnem egésznap be van kapcsolva a mobilnet, messengert is elég sokat használom és így bír 2 napot az akksi.
2017. szept. 27. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!