Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyik okos telefont...

Ti melyik okos telefont ajánljátok? Galaxy s7 edge vagy s8/s8+? (19F)

Figyelt kérdés
Sziasztok.Szeretnék venni egy új okostelót de nem tudom eldönteni hogy melyik legyen.. s7 edge vagy s8/+ Főleg azok válaszoljanak akiknek vagy az s7 edge vagy az s8/+ van..De azok is válaszolhatnak akik értenek a telókhoz. A válaszaitokat előre is megköszönöm,és aki hasznos választ ír annak megy a zöld kéz!
2017. szept. 27. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Holnap melyik levest egyem meg?


A 4 napos zoldborso fozeleket vagy a ma kapott friss zoldborsofozeleket?


Legyszi segits nekem! :)

2017. szept. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Egyebkent mindenkeppen az S8/S8+-t.
2017. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
tájfón 8x oszt jóvan
2017. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

Én inkább sima s7-et vennék? Hogy miért ezt?

Azért, mert számomra idegesítő lenne a kijelző a telefon oldalán is, nehéz rá tokot és fóliát venni. Az s8-nak meg a kinézete szerintem borzalmas. Számomra ott meg túl nagy a kijelző. Lehet nem pont mai telefon az s7, de szerintem így is nagyon jó. Erős, megbízható, kap még egy pár frissítést, illetve nem is olyan drága, mint az álatad felsoroltak.

2017. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt a levest ed meg amelyiknek nem kopik le a kerete s5.... öhhhhőmöhmmm bocs csak lefutott a leves..Kösz
2017. szept. 27. 16:01
 6/12 A kérdező kommentje:
á nemtudom srákok hogy hogy vagytok Ti vele,de én soha se voltam apple fan..
2017. szept. 27. 16:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Hamár ilyen milliomos vagy, akkor S8+. Nem mintha megérné bármelyik túlárazott sz.r is. A Samsung logót fizeted meg. Gondoltam ne csak az iPhone legyen mindig szídva a telefonos topikban xD
2017. szept. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
S7 edge.. miért is? Mert szerintem nagy külömbség nincs... Csak a külső lett új.. ugye szinte káva nélküli teló.. hatalmas kijelző.. 5,8 a plusz verzió meg 6,2... ujjlenyomat olvasó hátul a pcsában van..Persze hozzá lehet szokni... Kinek mi.. de ismétlem az s7 edge nem sokban (tudásban) különbözik a s8 tól.. Quad hd felbontás mind a 2.. A kamera egy kicsivel csak jobb a s8 ban min a s7 ben..Mind a 2 teló gyors..7.0 van mind 2..stöbbi... Szóval tudásban minimális a külömbség.A samsung gyártók most Főleg külsőleg hoztak létre valami újat.. Arra fókuszáltak hogy egy olyan telót hozzanak létre ami különleges lesz.. Ami egyébként már nem is az.. Lg is hasonlóval jött ki.. g6 asszem.... Itt az új iphone X.. azis hasonlít az s8 ra... (káva nélkül).. Szóval a samsung bemutatásakor még ez új volt egyesek számára,De mára már nem.. Most ez a divat.. Semmi home gomb (sokak számára hasznos) csak a hatalmas kijelző...Ami egyesek számára használhatatlan is.. főleg a 6 col.. Minek?? Akkor már tabletot is vehetsz.. Én s7 edge-re szavazok..Nem a legrégibb teló.. (csak a tavalyi csúcs modell)..Az s2 az öreg.. vagy a sony sp.. vagy az xcover 2... ezek az öregek..Az s7 edge-el nem lőhetesz mellé.. Simán megállja a helyét 2017 ben is.. Ebben 100% biztos vagyok
2017. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#7 má mér lennék én milliomos??azert mert van általánosom?vagy azért mert közép sulim van pincér szakmám? Ismered azt a szót hogy Munka?? Vagy spórolás?? 500 eurót nem nehéz össze spórolni... havi 430 eurót kapok fizetest.. 100 eurot a szuleimnek adok,marad 330.. egy karton cigi (10 csomag) kb 30 euro... marad 300 euró.. abból + még én veszek be 100 euróér enni valókat.. 200 marad.. abból 50 euró a buszkártyám amit feltöltök.. 1 hónapra elég.. 50 eruó zseb pénznek kell.. marad 100 euró.. azt ha 5 hónapig ha megspórolod akkor meglesz a teló....De te nyilván ezt nemtudhattad..Sebaj tévedni emberi dolog...
2017. szept. 27. 16:37
 10/12 anonim ***** válasza:

Az s8 még jó drága, én az s7-est nézegettem, de inkább s7 edge.


Persze ha van pénzed vegyél s8-ast.


De én egy s7 edge-nek is örülnék mint állat, mondjuk sima s7-esnek már annyira nem.

2017. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!