Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone7 vagy Galaxy S8?

IPhone7 vagy Galaxy S8?

Figyelt kérdés

Most szeretnék új telót, és nem tudok a kérdésben leírt két készülék közül választani. Az egyik haverom szerint a Galaxy azért jobb, mert azon fut a GTA V, az iPhone-n meg nem megy.


Szerintetek?



2017. aug. 23. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Ezt a kérdést már 500szor feltették. Amúgy én 6-ról váltottam S8-ra, egyedül nekem az olyan iPhonos funkciók hiányoznak, mint pl az az oldalra söpréd, mindig úgy mentem előre hátra. Azért döntöttem ez mellett, mert mostanában az iPhone egy helyben áll, nem nagyok a különbségek a telefonok közt, és nem túl korszakalkotó egyik sem. Én a helyedbe a Samut venném.
2017. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
12%
Huawei p10 (nem vicc).
2017. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy nem az. A Huawei vicc minőség.
2017. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Az utolsóból csak a sznobizmus szól. Tízből kilenc Huawei tulaj imádja a telefonját.
2017. aug. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem a sznobizmus szól belőlem. Nekem is volt Huawei telefonom és nem egy ismerősömnek is. Dehát mit várok egy olyan néptől, ahol divat többször sz.rt / közepest venni mindenből, mint több évre egy normálisat.
2017. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!