Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fiatalok közül használ még...

Fiatalok közül használ még valaki gombos telefont, ha igen akkor milyet?

Figyelt kérdés
Ja és, hogy miért ilyet használtok? Kort és nemet légyszi.
2017. szept. 27. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak a céges telefonom az.

Igaz arra is okostelefont kaptam de az elég silány minőségű volt, sokszor hívni nem tudtam normálisan. Így befogtam a régi Nokia c5-00 nyomógombos telefonom ami alapból csak helyfoglaló volt a fiókomba, de így legalább kivan az is használva, azon hívni, és hívást fogadni sokkal könnyebben tudok, autós kihangosítóval összetudom hangolni gond nélkül így nincs semmi macera, teljesen megfelel erre a célra.

2017. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 28 vagyok, de semmi pénzért nem használnék újra nyomógombos telefont, főleg a bonyolult írás és névjegykezelés miatt.
2017. szept. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
nemtudom mi számít fiatalnak de ha az iskolába valakinek nyomogombos telefonja van 2017-en az már kivan nézve/nevetve. csóró......
2017. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!