Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE vélemény?

IPhone SE vélemény?

Figyelt kérdés

Kérlek az írjon aki használta/használja!

Nagyon kicsinek fog érződni szerintetek az 5 inches telefon után? Válaszokat előre is köszi!



2017. szept. 28. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó telefon.

Hogy kicsinek fog-e érződni? Nem tudom, mert én speciel nem szeretem a nagy telefonokat, ezért is választottam ezt.

De ha nagyon zavar akkor válaszd a 6s-t. Szinte mindenben megegyeznek és az nagyobb.

2017. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi csak az a baj hogy a vodás csomagban csak iPhone SE van meg samsung huawei stb nincs más apple termék
2017. szept. 28. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, kicsinek fog érződni. Ha sok üzenetet írsz, vagy szeretsz szelfizni, ne az SE-t válaszd! (Az előlapi kamerája gyenge, de a hátlapi nagyon jó.)

Amennyiben emellett döntesz, kapsz egy gyors és strapabíró készüléket, ami jövőre még biztosan megkapja az aktuális operációs rendszer frissítést, nem úgy, mint a Samsungok nagy része. (Nekem itt forrt fel az agyvizem, amikor a beharangozott frissítés elmaradt. A telefonra még a tavalyi Nougat sem érkezett meg, nemhogy az idei Oreo - pedig elvben erre a típusra is jönnie kellene mindkettőnek, csak hát a gyakorlat...)

2017. szept. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen telefonom van. Most szeptemberben kaptam. Előtte csak droidos telóim voltam. Szám szerint 3. Nagyon elégedett vagyok vele. Szép képeket csinál, gyors, stabil, elfér a kezemben és zsebemben. Az előlapi kamera képe nem olyan jó, de ez engem nem érdekel. Utálom az összes közösségi oldalt, főleg ahol a sok egoista majom napi 100 képet feltölt csak magáról. Én nem magamat fotózom, hanem a tájat, emlékműveket. Nekem is volt 5 inch telefonom. Nem viselt meg a váltás.
2017. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen van 16 gb-os. Számomra ez a tárhely is elég, még 4k videókkal is, mert azokat egyből a gépre mentem, és telórol törlöm.


Én Samsung galaxy grand prime után váltottam erre, és nem volt nehéz 4 colra visszaszokni, bár lehetne azért nagyobb, de akkor meg zsebbe nem férne el kényelmesen. A hátlapi kamerája tényleg nagyon jó és 2-3 évig még támogatott lesz.

2017. szept. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2017. szept. 29. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!