Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy mentsem a gépemre az...

Hogy mentsem a gépemre az iphone-om képeit, ha az icloudba nem mentette el az összeset?

Figyelt kérdés

iPhone 5s egyébként.

Illetve valahol meg tudom nézni hogy mik vannak ott elmentve? Mondjuk kezelni, törölni onnan a felesleges dolgokat? Nagyon kezdő vagyok ezen a téren.



2017. szept. 28. 21:04
 1/3 compactegon ***** válasza:
telepítetted az icloud-ot a gépedre? ha nem, tedd meg, és a jobb alsó sorban újraindításkor ott lesz a kis felhő-ikon a tálcán. onnan eléred a drive-ot, és a feltöltött képeket stb.
2017. szept. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ne icloudba ments mert 5 GB hamar megteleik. Ekkora méretben inkább csak a beállításaidat és mentéseid tárold ott.

A képeket én mindig kábelen viszem át a gépemre, ilyenkor ezeket másolás után mindig törlöm a telóról.... windows-on rádugod, feloldod a telód, engedélyezed a hozzáférést és szépen kimásolod egy biztos helyre.

Mac-en ez képletöltő programmal másolható, és ott alapból csak azokat másolja át ami még nincs a gépen, persze ehhez mindet egy mappában kell tárolnod.

Van 1 másik megoldás is pl MEGA alklamazás ami 50GB tárhelyet ad.

Ide videókat és képeket is ment automatikusan wifi-ről. Kissé lassú a le és teltöltés, de ingyenes. Arra figyeljt h telepítés után legyen kipipálva a programba a videók feltöltése is.

Én maradok a kábeles módszertnél szerintem az a legjobb.


üdv

2017. szept. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A jövőben én sem tervezem a cloudba menteni az ilyesmiket, csak új telefon vásárlása miatt egyszer szeretném.

Köszi a válaszokat, megnézem ezeket a lehetőségeket.

2017. szept. 29. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!