Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alábbi 3 telefon közül...

Az alábbi 3 telefon közül szerintetek melyik lenne jobb vétel?

Figyelt kérdés

1. Iphone 6-os 32 Gb-os.

2. Samsung Galaxy S7 32 Gb-os.

3. Samsung Galaxy S7 edge 32 Gb-os.


Vélemények?


2017. szept. 29. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

presztizstermékek ezek, nem telefonok.

de nem rosszak, ha 2-3 évre akarsz venni 200 ezerért telefont, ami "made in China", akármilyen logó is van rajta.

De ha van rá, akkor vedd, bármelyiket, egy hülyeség.

Ha összekuporgattad azt a pénzt, és legalább 5 évig használni akarod, akkor Caterpillar (röviden CAT) okosteló. Az S60 az hardverileg, teljesítményben alatta van pl az S7-nek (kb olyan Xperia Z3 szintű a hardvere), de ez tutira nem made in China, ezt ütheted, vághatod, és tuti, hogy még 5 év múlva is telefon marad. Arra tervezték, hogy a legzordabb körülmények között is helyt álljanak pár évig, így ha normális, átlagos használatra vannak befogva, akkor valóban örök élet meg egy nap. És még nem is egy mindennapi, kommersz szar fog virítani a kezedben, ha ez szempont (nekem nem volt ez szempont, nekem az volt szempont, hogy tartós legyen, az csak egy extra, hogy nem mindennapi mivoltából adódóan külön tetszik is).

2017. szept. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Aki ide jön megkérdezni hogy milyen telefont vegyen, annak nem való a telefon. Semmilyen !

Mert ha nem tud utána nézni a paramétereinek, nem ért hozzá annak minek telefon.

2017. szept. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alex Fly ***** válasza:

@2: lehet, hogy utánanézett a paramétereknek és a gyakorlati tapasztalatok felől érdeklődikb ami nincs a specifikációban...


Egyébként szvsz mindhárom készülék kiváló, a választás ízlés kérdése.

Illetve annyi befolyásolhatja, hogy amennyiben eddig pl. az Apple szolgáltatásait használta, ott vásárolt appokat, akkor az iPhone esetén ezeket tovább használhatja -és fordítva...

2017. szept. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi 3-as.


Na igen szóval a paraméterekkel tisztában vagyok és ismerem őket, tapasztalatok miatt tettem fel a kérdést, melyik lenne jobb vétel.

2017. szept. 29. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!