Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleesett a wc-be az iPhonom,...

Beleesett a wc-be az iPhonom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyből ki is kaptam, levettem a Tokot róla, megtoroltem, megszaritottam, jelenleg működik. De nincs rajta hang.

Mit tegyek ?


2017. szept. 29. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Legközelebb ne hurcold magaddal sz*rni is a teleont.

Amúgy meg sima iphone vagy s? Mert h sima, akkor keresztet vethetsz rá. A legnagyobb butaság amit tehettél hogy utána is használtad, nem kapcsoltad ki rögtön és rohantál szervízbe. Szép lassan meg fog halni.

2017. szept. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Húzd le
2017. szept. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

1-es már előttem is leírta a lényeget. Nem értem, miért kell a vécére is magatokkal hordani a telefont. Ha meg ott is olvasgatsz, írogatsz, akkor tanulj meg vigyázni rá. Azt hiszem,

keresztet vethetsz rá. Így jártál. Írom ezt annak ellenére is, hogy nem vagyok kárörvendő típus. Sajnálom.

2017. szept. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az vegyen 7000-ért Nokia-t aki nem tud rá vigyázni.


Egy okostelefon olyannak való aki nem ejti ki a kezéből, stb.

2017. szept. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A csoki ha bele szárad akkor akadozni fog.

De jó lesz zseb illatositónak.

2017. szept. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!