Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Törvény ellenes a telefonnal...

Törvény ellenes a telefonnal való kereskedés?

Figyelt kérdés
úgy volt hogy holnap az iphone SE-m et elcserélem egy 7 plus-ra, ráfizetéssel. Írtam volna adásvételit, számlát adtam volna róla. Ma apum volt a telenorba és szóba hozta hogy a fia kereskedik a telefonokkal és mondták hogy ez törvény ellenes még tart a hűségidő. Ha én holnap elcserélném az SE-t akkor történne ebből valaki, foglalkozna vele bárki is, vagy nem valószínű.
2017. szept. 29. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

ha van hűségidő és újabb telefont szeretnél lehet a szolgáltatóval kellene egyeztetned, és a régit beszámítják és kapnál újat tőlük.


lehet az jobb lenne.

2017. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"ez törvény ellenes még tart a hűségidő"

Nem törvényellenes - szóval nem fog a hatóság rádrontani, vagy a szolgáltató beperelni - maximum esetleg szerződést szeghetsz, ami alapján szerződést bonthat vagy kötbért vonhatna ki rád, de gyanítom hogy neki édesmindegy kinél van a telefon, csak - havidíjas előfizetés esetén - az előfizetési díj legyen fizetve.


Kérdés az, hogy melyik szolgáltató melyik előfizetését használod.

2017. szept. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!