Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s6 edge telefon...

Samsung galaxy s6 edge telefonomat hard reseteltem, de abból a kb 3 (2.6) gb Rambol meg mindig legalább 2t használ. Mit csináljak vele hogy több ram legyen szabad?

Figyelt kérdés
2017. szept. 29. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:

A RAM arra való, hogy használja a gép.

Az Android magától menedzseli a RAM használatot, ha kell a hely, akkor felszabadítja. Annak viszont nincs értelme, hogy azért lőjön ki a RAM-ból kódokat, hogy a RAM-ból minél több terület álljon üresen - ez csak lassítaná a működést, mert azokat a kódokat újra be kell tölteni, ha újra szükség lesz rájuk.


Szóval ne csinálj vele semmit.

2017. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De bakker most alig tudom használni mert gyorsan merül neg allandoan tele van a ram mert 80% folott van. Régi telomon nem voor ez problena 2gb rambol 1et használt max
2017. szept. 30. 04:28
 3/8 Alex Fly ***** válasza:
Szerinted mi a füstölgő kénkőszagú nitroglicerinnek van benne az a szerncsétlen RAMb ha nem használja? Ha üresen áll, az olyan, mint ha nem is lenne...
2017. szept. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor meg mi a trigometriás isten p*csét csináljak ha nem tudok bizonyos alkalmazasokat használni mert tele a RAM?????
2017. szept. 30. 12:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem azért merül gyorsan, mert tele van a RAM, hanem mert olyan appokat futtatsz rajta, amelyek zabálják az akksit. És mellesleg lehet, hogy RAM-ot is foglalnak, de az nem szükségszerű.

A merülés szempontjából a processzor- és GPU-használat, a képernyő használata a számottevő.


Azt ellenőrizd, hogy milyen appokat tettél rá a gyáriakon kívül, és milyen forrásból telepítetted őket.

2017. szept. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kérlek olvasd el a kérdésemet alaposan.. "

Samsung galaxy s6 edge telefonomat hard reseteltem, de...". Hard reset. Minden töröl, visszaallit alapba. Semmit nem tettem rá, magyarul..

2017. szept. 30. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Olvastam, hogy "hard resetelted", azt meg nem olvastam, hogy utána nem raktál fel dolgokat, mivel azt nem írtad eddig.


Nyilvánvalóan mégis fut rajta valami olyan kód, ami elzabálja az erőforrásokat, és valószínűtlen, hogy a gyári konfigurációban lenne ilyen, ugye?


Milyen ROM van rajta? Eredeti, vagy valami kókányolt obskúrus fos?

2017. okt. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eredeti.
2017. okt. 1. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!