Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elvesztettem a telefonomat....

Elvesztettem a telefonomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Teljesen le van némítva, ki van kapcsolva az internet és a helymeghatározásés nem telepítettem rá nyomkövetőt. A szüleimnek még nem mondtam el, mert nem akarom , hogy haragudjanak rám. Kérlek segítsetek!

13/l



#mobiltelefon #telefon #mobiltelefon megtalálás
2017. szept. 18. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Keresd tovabb. Ennel tobb tanacsot nem lehet adni, kb. mindent megtettel hogy sose keruljon elo.
2017. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez jó.


Ez olyan mint hogy összetörted az autót mi legyen, várjál visszatekerem az időt egy programmal.


Vegyél másik telefont.

2017. szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

Androidos? A Google find my device elméletileg akkor is be tudja mérni, hol van, ha le van némítva és minden ki van kapcsolva feltéve, hogy van töltés az akkuban.

[link]

2017. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ha nem talalod meg magadtol, akkor nem lesz meg. Probalj meg elmenni holnap azokra a helyekre, ahol ma jartal es elveszthetted. Ha buszoztal/metro kerdezd meg a talalt targyak osztalyan.

Tobbet nem tudsz tenni, a rendorseg max rohogni fog, ha kiadaz "nyomozast" egy telo utan.

2017. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

"ki van kapcsolva az internet és a helymeghatározásés"

Akkor a készülékkereséstől elbúcsúszhatsz.

Használd a hagymányos eljárást: hívd fel, ha kicsörög és nem veszik fel, akkor még valahol hentereg. Ha van ötleted arra, hogy merre hagyhattad el, járd be az útvonalat mielőbb, néha vannak csodák.

Ha a számod az elhagyás után már nem lesz elérhető többet, akkor megtalálták, és nem óhajtják visszajuttatni.

Amit a 3. írt, az sajnos butaság, ha nincs aktív mobilnet a telefonon, akkor így nem éred el, slussz (mert az adott accounttal belépett készüléket keresi a gugli)

Egyébként a guglis telefonkeresés sajnos akkor sem egy diadalmenet, ha itt van mellettem a telefon, mindene bekapcsolva...

2017. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

/OFF/

Én pont ezért tartom folyamatosan bekapcsolva a mobilinternet kapcsolatot.

/OFF/

2017. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
MEGTALÁLTAM!
2017. szept. 22. 16:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyszerű! Hol volt?
2017. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A suliban :-)
2017. szept. 22. 20:48
 10/10 anonim válasza:
Bár ez régi kérdés és meg van a probléma oldva, én köszönöm annak, aki beírta a google find my device-t. Nagyon kétségbeesetten kerestem a mobilon, és ennek segítségével találtam meg ma este. Köszi.
2018. ápr. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!