Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Z3 compact, javítható? Ha...

Z3 compact, javítható? Ha nem, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Három éve nyúzom a fenti készüléket, többnyire hibátlanul működött. Eddig. A napokban jelentkezett egy probléma, ami annyit jelent, hogy a kijelző tetejétől a legaljáig vertikálisan, kb. 1 cm sávban nem reagál a touchscreen.


Több repair-t is lefuttattam, eredménytelenül. Nem értek hozzá, de gondolom ez komplett kijelzőcsere, ami hasracsapva is minimum 30 ezer lehet.


Amennyiben nem javítható, milyen készülék az, amelyet szívesen ajánlanátok? Ilyen feltételek mellett:


- középkategória

- kompakt méret

- strapabírás

- lehetőség szerint ne fossa magát össze a droid 2 éven belül

- megbízható akksi

- vízállóság


Általános felhasználás mellett gyalogos, illetve bicajos túrázáshoz kellene, ahol stabilan, órákig képes GPS alapú szoftvereket futtatni.


A válaszokat előre is köszönöm.


2017. szept. 30. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:

A most kapható Sony-k szerintem annyira nem jók, bár ez az én véleményem.


Amit vennék:


Apple.

Samsung.

esetleg Xiaomi.


De legjobb lenne egy Apple vagy Samsung.


Írd le mennyit szánsz rá, mondjuk 100.000?

2017. szept. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

100.000 körül ezeket venném:


Samsung A5-ös, 32 Gb-os.


vagy


Iphone 6-os 32-es.

2017. szept. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Apple terméket nem vásárolnék.


Ami eddig felmerült az A5, vagy a P10 Lite, viszont utóbbi nem kapott IP68 minősítést.

2017. szept. 30. 11:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha apple-t nem akarsz akkor Samsung szerintem.


top1-2 az apple és samsung szerintem.


Esetleg még a Xiaomi, ami szerintem simán premium, de sokkal olcsóbb mint az apple vagy samsung.


pl egy redmi note 3, az olyan 80.000 környéke, 32 Gb-os, full hd, beépített aksi.


Sony-ék semmi érdemlegeset nem alkottak mobil terén mostanában.

2017. szept. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!