Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen dual sim-es telefont...

Milyen dual sim-es telefont vegyek üzleti felhasználásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vázolnám röviden a problémát:

A munkámból kifolyólag napi 2-4 órát is telefonálok, közben mobilnet is megy és/vagy wifi (tehát rendesen gyilkolva van a telefon). Mivel van 2 (pontosabban 3) sim kártyám, így minimum dual sim-es telefon kellene és az sem hátrány, ha a két sim mellett még microsd-t is tud (nem ilyen kombinált sz..rság, hogy 2 sim vagy 1 sim + 1 microsd).


A kérdés pedig az lenne, hogy a fentiek ismeretében ki milyen telefont ajánlana? Nem feltétlenül kell Samsung/Sony/LG/iPhone körökben gondolkodni, a kínai telefonokkal is jó tapasztalatom van és merek is ilyet rendelni (van is a családban egy pár). Természetesen azért árban 300 dolcsinál magasabb ne nagyon legyen, mert ennyit nem ér egy telefon sem :)


2017. szept. 30. 11:29
 1/5 ede1219 ***** válasza:
51%
Nokia 3 vagy Nokia 5, nekem 3-as van, igaz butított 1 kártyás, mert a Vodánál vettem, de tökéletesen bírja a netet és a telefonálást folyamatosan.
2017. szept. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ede1219 ***** válasza:
43%

" (nem ilyen kombinált sz..rság, hogy 2 sim vagy 1 sim + 1 microsd)."


Külön tokja van a két simnek, és külön a microsdnek.

2017. szept. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

64 GB-s tárhely felett kell nézelődni és akkor felesleges az SD kártya.


Amúgy ennyi elvárást nagyjából akármelyik normálisabb telefon tud. Én Xiaomi Redmi Note-ot vennék, megfelelő hardver, kiemelkedően magas üzemidő miatt.

2017. szept. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 Azt tudom, hogy szinte bármelyik telefon tudja specifikáció szerint, viszont egy-másfél év után gyakorlatilag az összes telefon elkezd meghalni. Az aksi egy dolog (vagy így, vagy úgy, de cserélhető), viszont ennyi idő után előjön a gagyi usb csatlakozó, elfelejt tölteni a telefon, a sok telefonálástól a legtöbb melegszik is rendesen (nem ritka az, hogy egy 30 perces telefonálás után jön még két 20 perces és a végén már szabályosan forró a telefon), ami gyakorlatilag leépíti a telefont pillanatok alatt.

Tehát alapvetően olyan kellene, ami nem csak specifikációban jó, hanem kibírja addig, hogy magamtól akarjam lecserélni, mert megunom és ne azért kelljen cserélni, mert például nem akarja az aksit tölteni másfél év után.

2017. szept. 30. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Az átlag telefon nem felejt el tölteni, nem merül gyorsan és nem melegszik 1-2 év után.


Nem tudom mások mit művelnek a telefonjukkal, nekem eddig ahány volt, az mind 3+ évig kitartott és csak azért cseréltem le mert hardveresen gyengék voltak.


Másik, hogy hosszú távú használati statisztikákat nem nagyon lehet várni egy telefontól amit az átlag ember amúgy is úgy cseréli mint a cipőket. Egy autó más téma, azt megveheted 3-5-10 évesen is. Telefonokból meg félévente jön az új típus.

2017. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!