Iphone 6 vagy 6s?

Figyelt kérdés

2017-ben érdemes még I6-ot venni,ha sok képet csinálok,és még 2-3 évig szeretném ezt a telefojt használni?

Megéri azt a plusz 100-pár 10 ezer forintot?



2017. szept. 30. 14:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
telefont*
2017. szept. 30. 14:13
 2/11 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem annyira nincs külöbség hogy 6 vagy 6s.


Mondjuk egy sima 6 és 7 vagy 8 között azért már van.


De egy sima 5 vagy az 5S között sem volt lényeseg különbség.


Az S széria az mindig egy javítása a sima verziónak, egyel gyorsabb CPU-val, stb.


Vagy azt hiszem van a 6 plus, és a 6S plus-nál erősítettek a vázon, mert könnyen hajlott, úgy értve ha valaki extrém módon nem vigyáz rá.

2017. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Captain Logic ***** válasza:
Igazad van, nem volt különbség, csak az egyikben volt TouchID, a másikban meg nem… Kérdező: Nem, hogy 6-ot, de lassan már 6S-t sem éri meg annyira megvenni… Persze még bőven lealáz jópár androidos telefont, de már 2 újabb generáció is kapható…
2017. szept. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jó figyelj mikor kijött egy S telefon persze valamit fejlesztettek.


Pl Iphone 5: sima home gomb.

Iphone 5S: ujjlenyomat olvasó.


De pontozzanak le, most kijött régebben a 6, aztán 6S, 7 és 8, mind ugyanabban a méretben vannak, külsőn nincs lényeseg különség, van egy 4,7-es modell meg az 5,5-es plus.


Ami nagyobb fejlesztés volt az az Iphone X, 5,8-as és oled.


De régebben az apple a rom-ot is mindig fejlesztette, idén ez nem változott semmit, ugyanúgy max. 256-os telefon van.


Na szóval persze, ha jön újabb akár S, mindig van fejlesztés.

2017. szept. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én azt hittem idén lesz 512 Gb-os iphone vagy 1 TB-os.


Nem lett belőle semmi.

2017. szept. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Captain Logic ***** válasza:
Hát szerintem egyedül te gondolsz ilyenekre…
2017. szept. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az iPhone 6s újabb modell, későbbi generáció, tovább fogják valamivel támogatni, mint a 6-ost, de vannak olyan új szoftveres funkciók, amiket már most is csak a 7-estől kapnak meg a telefonok az iOS 11-ben (pl. hatékonyabb fotó tömörítés). az idő múlásával egyre több ilyen lesz majd és az újabb OS frissítések is hamarabb fogják nem támogatottnak tekinteni, jobban lassul majd rajta.


hogy mennyire éri meg a jobbat/újabbat venni, az leginkább a pénztárcádtól és az anyagi lehetőségeidtől függ. ha már volna egy iPhone 6-om, akkor nem cserélném le 6s-re. pont ahogy az 5s-t sem cseréltem volna le a 6-ra, ha nem lopták volna el tőlem. viszont ha mindenképp vennem kell telefont, mert törént vele valami, cserélni kell, rendszert váltasz, stb, akkor szerintem a jobbat vedd, mert később fog elavulni.


hogy iPhone 6s helyett érdemes-e iPhone 7-et vagy 8-at (pláne X-et) venni, az már nagyobb kérdés. nekem pl. az arcfelismerés kevésbé jön be, mint az ujjlenyomat olvasó és nekem fontosabb a külön és szabványos fülhallgató csatlakozó, mint a többi újítás. de kinek mik a szempontjai.

2017. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem tudom en a legjobbat veszem tegyél te is ugy :) (iPhone X)
2017. okt. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jóval gyorsabb a 6s sokat számít a 2GB RAM, ettől tartósabb lesz. Mindig egyre többet zabálnak az alkalmazások, egyre nagyobb weboldalakat kell betölteni, és ehhez jó ha van 2GB ram. Nézzél összehasonlító videókat pl iOS11-en észrevehető a sebességbeli különbség, ráadásul a kamerája is jobb!
2017. okt. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 a kamerája nem jobb semmivel
2017. nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!