Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonosok! Vettem egy zenét...

Iphonosok! Vettem egy zenét iTunesban, hogy lehet beállítani csengőhangnak?

Figyelt kérdés
iPhone 6.
2017. szept. 30. 15:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Őszintén én még nem próbáltam cs.hangot változtatni, mert nekem teljesen jó a Marimba :D de amúgy meg lehet változtatni valami egyszerűbb módszerrel is mert sok iPhone-s ismerősömnek saját csengőhangja van 🤔 rá kell jönni h hogyan
2017. okt. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
:D fogod a fajlt, letoltod netrol, megvagod, es asszem gepen az itunessal is at lehet konvertalni csnegohang formatumra, vagy barmilyen konvertalo programmal. azt rahuzod itunessal a telodra es ottvan
2017. okt. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Uh ez kicsit bonyolult :D egyszerűbb ha megvásárolom és egyből ott van a csengőhangoknál. Csak nem tudtam hogy a dal és a csengohang az iTuneson belül nem ugyanazt jelenti :D
2017. okt. 2. 18:37
 14/15 anonim válasza:
100%

szia! igaz ezt mar 2 eve kerdezted de sebaj😂

en is ugyanezzel a hibaval kuszkodtem!

ha az ITunesban rakeresel a zenere ott lesz 2 kis cimke a felso a “zenek” es ha lejjebb gorgetsz lesz egy olyan hogy csengohangok

en is beszivtam eloszor a zeneknel vettem meg a zenet de a csengohangoknal kell ha csengohangnak szeretned beallitani

remelem akik mostansag kuzdenek ezzel hasznukra veszik a valaszom😂

2019. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Egylaaany18839403 válasza:
Utolsó válaszoló, nekem hasznos volt igy lassan majdnem negy ev mulva:). Konkretan majdnem megorultem mert nem tudtam rajonni miert nem talalom. Koszi mindenkinek a segitseget:D
jan. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!