Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok az Iphone 7-ről?

Mit gondoltok az Iphone 7-ről?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék egy tapasztalt véleményt az iphone 7-ről vagy maga az alma telefonokról mert régebben nem volt a szívem csücske mindig samsung vagy LG-m volt és szeretnék váltani mivel maga az IOS rendszer nekem elég gyorsnak tűnt és soha nem hallottam senkit panaszkodni hogy lassú lenne vagy lefagyott volna. Írjátok meg kérlek a véleményeteket.

2017. szept. 30. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt 7-es de volt pár régebbi iphone.


Ios szerintem lehet jobb is valamelyest mint az android, már azért érdemes iphone-t venni.


Sokkal jobb benne update-elni az appokat, gyorsabb, vagy magát az ios-t frissíteni.


De egyébként az iphone premium kategória, anyaghasználat pl.


De nem minden az iphone, én most android-os Samsung-ot használok, és az is nagyon jó.


De egy próbának jó az iphone, aztán lehet megunod és vissza android-ra.

2017. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. szept. 30. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér szerintem, de én is úgy voltam vele hogy majd ios mostantól, de pl. most egy android-os Samsung-ot vettem, pedig abból a pénzből vehettem volna újra ios-est.
2017. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!