Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-t, vagy ugyan anyiért...

Iphone-t, vagy ugyan anyiért öSamsung telefont érdemesebb venni?

Figyelt kérdés

Az lenne a lényeg, hogy inél tovább bírja. Nem dobálom, ütöm vágom a telefont.

A mostani is 5-6 éves, csak már sok mindenre nem jó, mert régi.

Telefonálás, SMS, netezés, csetelés, fotózgatás, néha videózás, 1-2x GPS, térkép nézegetés.

Kb ezekre használám.


Nem kell csúcs telefon, de van most rá pénz és nem tudom melyiket érdemesebb megvenni.


2017. szept. 30. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

A keret lemaradt.

Amúgy "ugyanannyiért" mindig Samsungot érdemesebb venni, hiszen a Samsung vetélytársa iPhone terén mindig drágább.


Amúgy ha a strapabíróságra mész rá és az alap dolgok, akkor mindenképpen az iPhone-t ajánlanám.


Félreértés ne essék a Samsung is jó, sőt én sok helyzetben azt választanám de tipikus android dolog, hogy 2-3 év után szinte dobhatod is ki.. nem kap új verziót, akkor az áruházból is kiesnek a dolgok, belassul, stb.


Iphone ilyen téren sokkal jobb, fejlesztik visszafelé is.


Persze ha tudsz takarékos lenni és nincs nagy igényed, akkor most egy középkategória, ami 2 év után megint cserélhető.

Árban még mindig jobban jössz ki, mint most egy csúcskategóriással.

Azok csak úgy érik meg ha az új szériánál eladod és cserélsz mindig.

2017. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én most vettem telefont, és volt pár iphone-om, gondoltam majd mostantól az lesz mindig, de egy Android-os Samsung-ot vettem.


Attól függ melyik telefon, melyik modell, nem mindegy mennyi a keret.


És a másik hogy aki ide ír a fórumba az az ő véleménye, a vásárlónak kell eldöntenie melyiket veszi, de egy Android-os Samsung vagy egy ios-es Iphone között nincs nagy különbség, olyan értelemben melyik jobb, mindkettő nagyon jó telefon.

2017. szept. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Alex Fly ***** válasza:
Ugyanannyiért a Samsungot érdemesebb venni a kettő közül. Amúgy meg nem a Samsungot, más gyártók jóval kedvezőbb áron képesek ugyanazt a teljesítményt és minőséget adni, mint az említett gyártó. Sikeresen megemlítetted a két legrosszabb ár/érték aránnyal rendelkező gyártót...
2017. okt. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Ez a "nem kap új verziót" kicsit félre van értve.


Android 6-7 olyan fejlesztéseket tartalmaz, ami hardware-

hez kötött. 3-4 éve még nem voltak ezek a lehetőségek,

nem tudta a processzor (pl hardwares titkosítás). Emiatt

nem támogatják a régebbi telefonokat az új rendszerek.

Ez egy teljesen normális dolog, hiszen maga az eszköz

képtelen megbirkózni az új követelményekkel.


Az iOS ezt úgy kompenzálja (náluk is van ilyen), hogy

szoftveresen oldja meg. Több munka, lényegesen lassabb

oprendszer a következménye. De ha valaki megnézi, mindig

az adott processzorhoz köthető a támogatás (vége) az

Applenél is ;)

2017. okt. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
@4: ennek ellentmond az, hogy pl. az SGS2 is megkapta az Android jelenlegi majdnem legfrissebb, 7.1.2 verzióját. Márpedig az nem éppen egy mai hardver...
2017. okt. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!