Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ugyan az a videókártya, de...

Ugyan az a videókártya, de más gyártótól. Melyiket érdemesebb választani?

Figyelt kérdés

SAPPHIRE Radeon RX 470 4GB GDDR5 256bit PCIe


Gigabyte Radeon RX 470 G1 Gaming 4G 4GB GDDR5


Asus Radeon RX 470 Strix OC 4GB GDDR5



Én ezek közül a Sapphire-t néztem ki,de a specifikációkat összehasonlítva,ez tünik a leggyengébnek a 3 közül. Ez valóban így van?

Nem vagyok túlzottan otthon a témában,ezért fogalmam sincs melyik lenne a jó választás.



2017. jan. 26. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Amelyik olcsóbb.
2017. jan. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gigabyte olcsóbbjai általában felejtősek a silány anyaghasználat miatt, sapphire egy árban szokott lenni velük és mérföldekkel elismertebb márka AMD vga-k terén. Asus strix túlárazott általában (470 nem annyira), így vagy az, vagy sapphire szerintem.


Nem gyengébb a sapphire, ugyan azt tudja mint a többi, esetleg azoknak gyárilag növelnek kicsit az órajelükön - memória frekvencián, ez neked is csak pár kattintás otthon.

2017. jan. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De sapphire-ból mindenképp NITRO vagy NITRO+ -t érdemes csak venni, nem pedig ezt a referencia hűtésest:


[link]

2017. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Baromság! A Gigabyte se rosszabb mint bármelyik másik gyártó.
2017. jan. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Még nem mondtam hogy rosszabb, csak azt, hogy silány az anyaghasználat. Tehát még egyszer ugyan az a számítási kapacitás és hűtési teljesítmény, csak spórolósabb összeállítás, ami ha az összképet nézzük akkor végül is igen.. ROSSZABB de olcsóbb.
2017. jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!