Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo telefon szervíz merre...

Lenovo telefon szervíz merre van Magyarországon?

Figyelt kérdés
Lenovo Vibe S1 Lite telefonomom a billentyűzár feloldó gomb alig akar érzékelni, amilyen könnyű volt eleinte, most annyira nem lehet feloldani. Ezzel a problémával el lehet szervízbe küldeni? Extreme digitál-ból lett neten rendelve, hogy tudom szervízbe küldeni? Küldjem vissza postán a ED-l boltba ahol vettem? Vagy egyből Lenovo szervíz? 1 év a bolti, 2 év a Lenovo gari, még mindkettő meg van.

2017. okt. 2. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. okt. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En e-digitalba vittem vissza,ok kuldtek tovabb(Győr).azt hiszem pesten van szervizuk.ha ott laksz szerintem beviheted oda is.

Jo sokaig el lesz a szervizben,arra keszulj fel.nekem 30 napot ultek rajt.ugy,hogy kb.2 het utan mar tudtak,hogy javithatatlan es visszakapom az arat(vibe z2 pro).

2017. okt. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!