Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S6 edge telefonom Home gombját...

S6 edge telefonom Home gombját át szeretném állítani, hogy egy alkalmazás bizonyos funkcióját alkalmazza ha megnyomom! Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Ha bővebb infó kell, írom válaszba!
2017. okt. 2. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám. A Home gombot a rendszer kezeli, hogy bármilyen alkalmazásból egy gombnyomással visszajuthass a kezdőoldalra. Én még nem láttam androidos alkalmazást, ami felülbírálta volna ezt.
2017. okt. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rootolt telefonon, custom rommal holt biztos hogy megvalósítható valamilyen módon. Ha értesz hozzá, és csináltál már ilyet, tiszta sor. Ha nem, kérdés, hogy a telefon garanciáját, imei számát kockáztatod-e a lehetőséggel együtt, hogy betéglázhatod (jobb, ha ebben az esetben neki sem állsz).
2017. okt. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 ok

#2 szerinted ha értenék hozzá és meg tudnám ezt csinálni, ki tettem volna ezt a kérdést??

2017. okt. 4. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!