Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S7 VS LG G6 VS LG Q6...

Galaxy S7 VS LG G6 VS LG Q6 VS Huawei P10?

Figyelt kérdés

Ki melyik mobilt venné a fentiek közül, és miért? A kakukktojás az LG Q6 mivel az középkategória, de eléggé odatették a gyártók, így az is alternatíva lehet nekem. Iphone nem kell, jelenleg Sony-m van, de erről váltok.


Köszi mindenkinek!



2017. okt. 2. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Honor 9-et inkább, mert az a P10 úgynevezett jóárúsított változata. A Honor, a Huawei almárkája, úgyhogy a minőségre sem lehet panasz.
2017. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyértelmű Samsung-ot venném.


Nekem S7 edge van és nagyon jó telefon.


Lg-t nem hinném, talán még a Huawei, de szerintem ezek közül Samsung a legjobb.

2017. okt. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én júniusban vettem uj mobilt, mindenképp csúcskategóriás telót akartam (2 évre kb), mert tudom hogy én kihasználom minden egyes kis feature-jét egy mobilnak.


Nézegettem a Huawei P10 (plus)-t, Sony XZ Prémiumot, az LG G6-ot, és a S.G S8 szériát.

Rengeteg tesztet/véleményt néztem/olvastam mind a négy mobilról.

A S.G S8 széria nálam egyből kiesett a listából a kijelzo torekenysege miatt.


A Huawei rendszere még a mai napig ,nem tett magáévá" :D


Sony XZ Prémium dizájnja már unalmas volt számomra.


Ezért maradtam a G6-nál, egyre tobb tesztet néztem, es habár igaz hogy a tavalyi SoC van a készülékben, de így 3 hónap után is azt mondom hogy teljesen jó készülék. Ráadásul engem a külső (ház) forma terv nagyon lenyűgözött. Számomra jelenleg is ez a legszebb készülék a piacon.

2017. okt. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:

G6.

S7 egy évvel régebbi modell, a Q6 ennek butított változata, a Huaweit pedig nem ismerem... :)

2017. okt. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!