Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem villog az értesítést...

Miért nem villog az értesítést jelző fény a redmi 4xemen?

Figyelt kérdés
Nemrég óta van egy xiaomi redmi 4xem és se Messenger üzenetnel se semmilyen értesítés el nem villog alul a kis fehér LED.toltesnel viszont vilagit

2017. okt. 2. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Beállítottad, hogy villogjon? Minden alkalmazásnál külön be kell.
2017. okt. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Be van állítva
2017. okt. 2. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor várj kicsit, esetleg indítsd újra. Nekem Redmi Note 4-em van, ezen se akart villogni először.
2017. okt. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már többször is volt újra indítva is kikapcsolva is egész éjszakára
2017. okt. 2. 18:21
 5/8 anonim ***** válasza:
ligthflow progi
2017. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kellene semmilyen progi..működnie kéne anélkül is
2017. okt. 2. 21:16
 7/8 A kérdező kommentje:
Na már jó.azt hittem az alkalmazason belül kell legyen beállítva nem pedig a telo beallitasaiban
2017. okt. 2. 21:36
 8/8 anonim válasza:
Nekem nem xiaomi telom van de szinten kinai. Es nekem se jelzett ki egy csomo etesitest. Most mar nagyjabol kijelzi őket de nem tudom mit csinaltam hogy megváltozott. Szerintem biztosan nem a telefonoddal van baj:)
2017. okt. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!