Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 13 eves lanynak tulzas egy...

13 eves lanynak tulzas egy iPhone SE?

Figyelt kérdés

Egyik baratunk hozna amerikabol, mert nagyon le van arazva (140$), es belepotolnek az arba termeszetesen, legalabb 80%at fizetnem. Regebben egy Samsung galaxy j1-em volt (kicsit eros valtas) ami 1,5 ev utan elromlott, fel eve, azota egy magyon regi samsung galaxy y younggal vagyok :/ november vegen kapnam meg.

Nem dicsekednek vele, eddig sem tettem mas dolgokkal, nem is nagyon mondanam, mert meg elveszik aztan valami baja lesz :D


Szerintetek tulzas ez? 13/l



2017. okt. 3. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá keret, akkor nem túlzás, hanem jó választás. :)
2017. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem túlzás, amennyiben jól tanulsz, segítesz otthon és van rá keret.

Sosem értettem miért ne lehetne fiatalnak is jobb telefonja. Ponthogy ők használják ki jobban. Lehet nálad egy évvel fiatalabb tesóm is ilyen telefont kap..

2017. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem mindegy, hogy milyen telefonod van. Ha szeretnéd, van rá keret, akkor miért ne? Engem kifejezetten idegesít, amikor kérdezgetnek, hogy ez itt iphone 8? Bla bla... Egy telefon és kész, soha nem értettem az embereket.
2017. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy kártyafüggetlen mobilt hoznak onnan?
2017. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

igen jol tanulok, es van ra keret is.

Csak rengetegen megszoljak ha egy ennyi idosnek iPhoneja van, kivancsi voltam ti hogy gondoljatok :)))


utolso igen, minden rendben lesz a telefonnal. :D

2017. okt. 3. 21:53
 6/14 anonim ***** válasza:
20%

Az, mert egy bringa is értelmesebb elfoglaltságot nyújt e korban...


A másik meg a barát hozza csak fizesd ki előre gondolom s a garival is biztos sokat érnél...


Inkább gyűjts értelmesebb célokra;)

2017. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
a fizetes lerendezzuk majd ha idejon.
2017. okt. 4. 05:37
 8/14 anonim ***** válasza:
6%
Csakhogy nem biztos hogy müködni fog Magyarországon az a telefon .és nincs hálozati zár rajta ? Amugy nekem tulzás lenne ennyi idősnek ez a telefon ,mert ugy is csak facebook,és szelfikre használják ,meg játékra ,másra nem .
2017. okt. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudod utolsó ki mire használja a telefont ? Különben meg a legtöbb felnőtt sem használja másra. Pont a játékok miatt kell a jobb telefon. Nekem egy szr olcsó Samsung J2 volt. Örültem, ha nem fagy le, nemhogy még játszak rajta. Egy 13 évesnek már nem túlzás a jobb telefon. Nem ovis, hogy ne tudjon vigyázni rá. A szüleit minősíti, ha nem így van.
2017. okt. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Relativ, hogy mi túlzás. Attól függ, milyenek a családod anyagi helyzete, milyen környezetben élsz, az iskolában ahol tanulsz mennyire jómódúak vagy nélkülözőek a gyerekek.
2017. okt. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!