Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan telefon aminek az...

Olyan telefon aminek az érintője érzékeny tud ajánlani valaki?

Figyelt kérdés

2 éve egy lenovo p70-et használok. Olyan mint egy kis tank, napi szinten leesett gyerekeknek hála de semmi baja, csak az akksija haldoklik és az érintője az elejétől fogva nekem szokatlan.

Érzékeny mozdulatoknál szinte nyomni kell.

Samsung, sony, honor első sorban, de használtam már huaweit és lg-t mindegyikkel meg voltam elégedve anno, csak a mostaniakat nem ismerem.

50-130 között keresek (az alsó határ azért mert a kinai márkákat is néztem).


Számomra tényleg csak az érzékeny érintő és a jó akksi számít.


Tapasztalatokat megköszönném :)


2017. okt. 4. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
hello, Én huawei párti vagyok, mert szerintem ár-érték arányban nagyon jó. A kijelző kellően érzékeny, de ha azsem elég, akkor a menüben van olyan, hogy "kesztyű mód". azzal a nagyon száraz ujjakkal is könnyen kezelhető. Tudomásom szerint benne van minden huawei készülékben. De leg egyszerűbb, he bemész egy pl Media-markt-ba és ott a telefonok a polcon be vannak kapcsolva és Te magad is tudod tesztelni.
2017. okt. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippet :)
2017. okt. 4. 12:50
 3/3 Alex Fly ***** válasza:
Nem tudom, egyedi eset-e vagy a típusra jellemző, de az LG G5 a munkahelyemen -kissé határozottabban hozzáérve- kesztyűben is tökéletesen kekezelhető...
2017. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!