Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon jobb? Esetleg...

Melyik telefon jobb? Esetleg van mas olyan aminek az elolapjan van az ujjlenyomat olvaso?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy A5 (2017)

Vagy

Samsung Galaxy S7/S7 Edge

Vagy

Honor 9


Ezek kozul a telefonok kozul nem tudok donteni. Ar es tulajdonsag aranyban.


Iphone-nak is tudom, hogy elol van az ujjlenyomat olvasoja, de annyi penzt nem adnek ki egy telefonert ujkent(nem veszek hasznaltat)



2017. szept. 30. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Én most vettem egy S7 edge-t.


Szerintem abban nincs ujjlenyomat olvasó.


De ezek közül szerintem az S7 és az S7 edge a legjobb.


A5 is jó de az csak középkategória.

2017. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1 elég szomorú, hogy 100+ ezer forintért veszel telefont, és nem tudod, van e benne olyan funkció, ami egy 40 ezres telefonba is...

Okos telefon, hülye ember.

Amúgy igen, elöl van ezeken, a Xiaomi Mi sorozatán is.

Ezek közül a Honor 9 a legjobb.

2017. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ma vettem meg és még nem nézegettem annyira.


Addig jutottam hogy bekapcs és szotfver frissítés, de később jövök rá pontosan mit tud a telefon.

2017. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De elég komoly cuccnak tűnik az s7 edge.
2017. szept. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ennyiért szerintem Xiaomi Mi6, mindnél jobb.

Ezek közül pedig a Honor 9, az S7 már most le van szarva frissítés ügyileg, mi lesz később?

2017. szept. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mond már el nekem légyszi hol van egy s7 edge-hez képest egy honor 9?
2017. szept. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6-os, eddig akármelyik kérdéshez írtál, mind bullshit volt, nem kérünk még egy semmitmondó, okoskodó emberkét a fórumra. Te életed is jobb lesz. Viszlát.


Az S7 Edge-vel szembeni állításod (ujjlenyomat-olvasó) pedig teljes kiakasztott. Mégis hogy a fa**ba ne volna ujjlenyomat-olvasó az S7 Edge készüléken, ami a tavalyi csúcsmodell?!?!

2017. okt. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nemrég ugyanez a kérdés merült fel nálam is. A múlt héten végül a Honor 9 mellett döntöttem. Samsung A5(Ű2017): jó közepes tudás, közepes hardver, ahhoz képest magas ár. Szervizes barátom véleménye szerint a Samsungokat mostanában sokat kell javítani. 3/32 RAM/tárhely. Viszont IP 68. S7: szintén IP 68. Erős hardver, processzor. Enyhén túlárazott.

Honor 9: 4/64 GB. Számomra rendkívül gyors processzor. Szervizes szerint kevés meghibásodással. Samsungokhoz képest ár/érték arányban előnyösebb. kb. 115.000,- forinttól webshopokban elérhető. 2 év gyári garancia van alapból minden Magyarországon vásárolt Honorra, csak néhány boltban ezt elsumákolják, vagy felárat kérnek a 1+1 év gariért. Egyébként a pl. az arukereso.hu -n olvasd el a véleményeket a készülékekről, érdemes.

2017. okt. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem A3 van.ezen egy rakas kaki az ujjlenyomat olvaso.(huawei utan)szerintem az otose sem jobb.

Van viszont ismeros s7edge tulaj.szerinte azon szuperul mukodik(vagy s6edge?? Nem merem a nyakam adni egyikre sem.valamelyik edge)

2017. okt. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!